FreeCode20 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Először ő hívott telefonon,hogy egy óra múlva nálam van a vételár. Mindez közel 2 hete, ugyhogy nem vagyok hajlandó még egy semlegest sem adni neki.Látom ez már nem az első eset,hogy rendel valamit,és nem fizeti ki. Arra nem gondol, hogy megkárosítja az eladót.Ezt emailben is közöltem vele,de válasz semmi. SENKINEK SEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csipike99 (542) (Eladó)
Semleges
2011.02.11. 21:10:08
190234343
A vevő először jelentkezett, majd eltűnt, valószínűleg elfelejtette az ügyletet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.AudreyAnchi (382) (Eladó)
Pozitív
2010.12.19. 07:42:32
187177300
A tranzakció példaértékű gyorsasággal zajlott, pontos, korrekt üzletfél, csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
