lorinka42 (6) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden Ok!Mindenkinek ilyen vevőt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alvaro555 (1841) (Eladó)
Pozitív
2010.12.18. 19:36:01
188357740
Minden rendben ment, másoknak is ajánlom! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, nagyon kedves és szimpatikus partner. Pontos és megbízható, ezúton kívánok én is boldog karácsonyt és új évet. Köszönöm a nagyon kedves értékelést, nagyon jól esett. Üdv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liyahbaby (2559) (Eladó)
Pozitív
2010.12.16. 19:30:38
187817575
Gyors, kedves, kapcsolattartó vevő köszönöm a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. Kedves,korrekt partner, szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aruhazinfo (6437) (Eladó)
Semleges
2010.12.16. 11:07:08
190141628
semmi baj nem volt a szabályzója nem irányítja a gépét, mert nem hozzá való
Másik fél: Nagyon köszönöm a segítséget,és sajnálom,hogy nem
volt hozzá való a termék!Üdv,és Boldog Karácsonyt!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aruhazinfo (6437) (Eladó)
Semleges
2010.12.13. 11:29:14
190145142
Véletlenül 1 termék helyett 3-at ütött le, mert még csak kezdő vaterás, de semmi gond nem volt vele. Nagyon rendes és kedves ügyfél mindenkinek ajánlom.
Másik fél: Köszönöm a kedvességét,sajnálom,hogy az én készülékemhez nem volt kompatibilis ez a termék!
Üdv lorinka
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aruhazinfo (6437) (Eladó)
Semleges
2010.12.13. 11:28:45
190144418
Véletlenül 1 termék helyett 3-at ütött le, mert még csak kezdő vaterás, de semmi gond nem volt vele. Nagyon rendes és kedves ügyfél mindenkinek ajánlom.
Másik fél: Köszönöm a kedvességét,és sajnálom,hogy az én készülékemhez nem volt kompatibilis a termék!
Boldog Karácsonyt!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megbízható, rugalmas vásárló. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
