1741001.NagyGi60 (1) 57.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Két és fél hónapot vártam, sajnos tovább már nem tudok! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.FirethrowerNo1 (606) (Eladó)
Negatív
2011.04.01. 20:26:46
1443145332
Immár 3 hét telt el az aukció lejárta óta és a vevő még mindig nem jelentkezett a termékért annak ellenére, hogy én telefonon illetve e-mailekben is próbáltam vele felvenni a kapcsolatot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésemre tett ígéretek ellenére a vételár a mai napig nem érkezett meg. Sajnálom, hogy így alakult...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyurika009 (1408) (Eladó)
Negatív
2011.03.11. 06:17:54
1441912985
A vevő február 9.-én rendelt tőlem egy terméket,ma március 11.van. E-mailben mindig csak ígéreteket kaptam a termék vétel árának rendezésére de nem tette meg,még szerencse hogy nem küldtem el.De legalább megemlítette volna,hogy gond van(megértő lettem volna.A türelmem elfogyott(így is sokáig vártam).Ha viszont engem is negatívval értékel,akkor írok a vaterának és kitiltatom! Senkinek nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem küldte el a vétel árat.364674.koudjee (587) (Eladó)
Pozitív
2011.03.03. 11:11:49
1441704933
minden rendben ment, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vevő visszalépett a vételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
214513.modestomi (161) (Eladó)
Pozitív
2011.02.15. 21:25:08
1438761790
¸.*´Ż`*.¸ .. Ľ .. ¸.*´Ż`**´Ż`*.¸ .. Ľ .. ¸.*´Ż`**´Ż`*.¸ ..Ľ ..¸.*´Ż`**´Ż`*.¸ ..Ľ .. ¸.*´Ż`*
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást :) +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Annamaria1_a (866) (Eladó)
Negatív
2011.01.28. 12:55:32
1436483644
Sajnálom, de a figyelmeztető e-mailemre sem reagált, pedig ha valami közbe jött a fizetés miatt, akkor csak jeleznie kellett volna. Semmi reagálás egyik e-mailemre se:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
17474069.mesebirodalom (3476) (Eladó)
Pozitív
2011.01.01. 21:36:26
189430381
Minden rendben ment, megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
