1753850.tomee54w (1) 55.56% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A tranzakció többszörös megkeresésem után sem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, de tovább nem tudok már várni... :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy hónapja nem jelentkezik. Értékeléseit megnéztem, látom már inaktív. Mit mondjak még?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször írtam neki e-mail-t,még válaszra se méltatott!Nem baj,ha nem kell neki az áru,de legalább megírhatná!-------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1183354.panda02_a (193) (Vevő)
Pozitív
2011.03.23. 20:01:05
1439240911
sajnos időhiányban illetve pénzhiányba kerültem jelentkeztem volna de nem tudtam belépni sokáig a vaterára ,inaktív voltam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
seprenyiz (252) (Eladó)
Pozitív
2011.03.16. 14:04:22
1441695291
Pozitív, de a vételár átutalása nagyon sokáig elhúzódott; de végül is sikeresen lezajlott az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tompicsek01 (87) (Vevő)
Pozitív
2011.03.07. 11:44:27
1443454503
Készséges, segítőkész eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, mégegyszer köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sallydead (267) (Eladó)
Semleges
2011.02.27. 11:14:08
1438581178
Sajnos nem jelentkezett az áruért. Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
