molhaj (11) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
napocska7406 (1147) (Eladó)
Pozitív
2013.03.05. 13:56:26
1705084742
A vevő nagyon kedves, megbízható, jó kapcsolattartó. Ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.napocska7406 (1147) (Eladó)
Pozitív
2013.03.05. 13:56:09
1704594155
A vevő nagyon kedves, megbízható, jó kapcsolattartó. Ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pamacsda (1458) (Eladó)
Pozitív
2011.10.13. 13:23:16
1480301184
Kedves, gyors vevő. Mindenkinek ilyet kívánok! Köszönöm a vásárlást! Viseljétek egészséggel! Visszavárlak! Csupa +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kapcsolattartó vásárló, csakis ajánlani tudom. Sok-sok +++++ Köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
domper27_t (9299) (Eladó)
Pozitív
2011.07.06. 19:03:46
1465339857
Gyors megbízható vevő Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
machobymb (1799) (Eladó)
Pozitív
2011.03.18. 08:16:08
1446116678
Megbízható, gyors vásárló. Szívből ajánlom másoknak is! Maximálisan++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10322.joyszi (513) (Eladó)
Pozitív
2011.01.11. 22:20:28
1436838305
Minden gyorsan és rendben zajlott, nagyon kedves vevő, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kirinegabi (336) (Eladó)
Pozitív
2011.01.06. 20:20:42
1435107757
Minden a legnagyobb rendben ment. Örülök, hogy ismét melegíthet egy babát az overál. Kár lett volna hogy itt álljon a szekrényben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++++++ Minden rendben,gyorsan zajlott szívből ajánlom Őt Mindenkinek,rendkívül kedves,kommunikatív Vevő. Köszönöm vásárlásod,remélem még találkozunk :) MAXIMÁLISAN ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++++++ Minden rendben,gyorsan zajlott szívből ajánlom Őt Mindenkinek,rendkívül kedves,kommunikatív Vevő. Köszönöm vásárlásod,remélem még találkozunk :) MAXIMÁLISAN ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors partner, szívesen ajánlom másnak is! Köszönöm a vásárlást! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krizsanrami (155) (Eladó)
Pozitív
2011.01.05. 10:25:46
190477441
Maximálisan megbízható, gyors, pontos vásárló. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
