1757361.Millika01 (3) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
tuningimport (9104) (Eladó)
Pozitív
2011.07.28. 12:14:00
1438928327
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fortuna44_a (723) (Eladó)
Negatív
2011.03.29. 12:03:48
1440254310
Sajna több mint egy hónap után sem kaptam meg a vételárat többszöri felkeresés ellenére sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Keresésem után többször igérte,hogy utal de 40napot vártam rá és még mindíg semmi.Sz_Gabriella (214) (Eladó)
Pozitív
2011.03.24. 13:19:32
1443200438
Megbízható, gyors, korrekt vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.trinizoli (1787) (Eladó)
Negatív
2011.03.19. 13:01:07
1440053987
A vásárlás óta eltelt egy hónap. Mivel a vevő nem rendezte az adás-vételt, bizonyára meggondolta magát. Én nem várok tovább...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.40221.Daddy77_a (253) (Eladó)
Pozitív
2011.03.07. 16:23:12
1443431666
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül korrekt, gyors, pontos ügyfél. Kiváló kommunikáció. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
autodekor08 (572) (Eladó)
Negatív
2011.02.22. 11:57:16
1439676464
A vevő töbszöri megkeresés ellenére sem jeletkezett.Semilyen válasz nam adott,hogy mért nem utalja a pénzt a megrendelt termék után.Saját tapasztalat alapján teljesen megbízhatatlan vevő,sőt még udvariatlan is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, ajánlott Vaterás !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt partner. Csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
