moto30_a (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kedves, korrekt partner. Köszönjük, hogy nálunk vásároltad az óvodai jeleket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt partner. Köszönjük, hogy nálunk vásároltad az óvodai jeleket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt partner. Köszönjük, hogy nálunk vásároltad az óvodai jeleket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt partner. Köszönjük, hogy nálunk vásároltad az óvodai jeleket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tutticucc (180) (Eladó)
Negatív
2013.08.06. 12:57:47
1781051819
Egy jó és szép állapotú etetőszéket kínáltam jelképes áron,fényképekkel és leírással. Személyes megtekintés és kipróbálás után adtam át a terméket a licitálónak,kifejezetten mondva,hogy nem kell megvennie ha nem tetszik,mert már van rá másik vevőm. Maximálisan korrekt és segítőkész eladó vagyok,aki nem a vaterás adásvételeiből él. 15 nappal az átadás után felháborító értékelést írt!Felém nem jelezte egyszer se,hogy gondja van,pedig ez vatera szabály. Újat akar tized áron. Részemről nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ankonko1 (6726) (Eladó)
Pozitív
2013.02.16. 16:11:54
1713075740
Mindenkinek ajánlom!Remek vaterás,gyors,rugalmas,csupa +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ankonko1 (6726) (Eladó)
Pozitív
2013.02.16. 16:11:54
1713077192
Mindenkinek ajánlom!Remek vaterás,gyors,rugalmas,csupa +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ankonko1 (6726) (Eladó)
Pozitív
2013.02.16. 16:11:54
1713077156
Mindenkinek ajánlom!Remek vaterás,gyors,rugalmas,csupa +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ankonko1 (6726) (Eladó)
Pozitív
2013.02.16. 16:11:54
1713077174
Mindenkinek ajánlom!Remek vaterás,gyors,rugalmas,csupa +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tyukica1975 (248) (Eladó)
Pozitív
2013.01.24. 08:29:02
1669611584
Minden rendben zajlott! Gyors pontos vevő! Csupa ++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jatekboltom (6052) (Eladó)
Pozitív
2012.11.13. 16:38:23
1671415958
Gyors, pontos vásárló, mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
asuttogo (4789) (Eladó)
Pozitív
2011.11.29. 18:54:33
1507265501
Minden rendben és gyorsan ment,másoknak is ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KORREKT VEVŐ AJÁNLOM MINDENKINEK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
