176676.Minidog_v (1) 53.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
AvonCargo (2054) (Eladó)
Negatív
2010.04.07. 19:12:58
163131736
A "vevő" nem reagál a megkeresésekre, nem fizeti ki a licitált árut így egyáltalán nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.AvonCargo (2054) (Eladó)
Negatív
2010.04.07. 18:59:09
163131735
Az áru nem lett kifizetve a mai napig sem. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a termék ellenértéke a mai napig nem érkezett meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a termék ellenértéke a mai napig nem érkezett meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bernadett25 (203) (Eladó)
Pozitív
2010.03.11. 20:46:59
162938513
Szuper darab! Köszönöm! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő a számlaszámot elkérte ugyan, de utalás nem történt, leveleimre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, jó vaterás. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1191185.hannulika (106) (Eladó)
Negatív
2010.03.08. 09:55:11
163199665
CSATLAKOZOM AZ ELŐTTEM SZÓLÓHOZ HAZUG IGÉRGETŐ AZT ÁLLITJA HOGY ELUTALTA CSÜTÖRTÖKÖN ÉS ÉRDEKES MÓDON A PÉNZ MÉG SEHOL!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szimonamee (1248) (Eladó)
Negatív
2010.03.07. 13:47:36
162790750
Nem fizetett, nem jelentkezett, pedig villámárom leütötte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem jött létre az üzlet. Közel 1 hónapot vártam a pénzre. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves, pontos, megbizható, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az ígért időpontban nem küldte a vételárat,telefonszáma érvénytelen,elérhetetlen volt!Inkorrekt!!Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő 22-ét jelölte meg fizetési határidőnek. Nem fizetett, majd küldött egy e-mailt, hogy 25-én fizet. Akkor sem kaptam meg a pénzem. Sajnos kénytelen vagyok negatívan értékelni a vevőt, megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SalesMan1_a (355) (Eladó)
Pozitív
2010.02.24. 16:00:47
163620801
AJÁNLOM MINDENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szavahihetetlen "vevő", a második megbeszélt időpontra sem jött el,és arról, hogy nem jön, egyik alkalommal sem értesített előzetesen. Órákat utaztam miatta feleslegesen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem nagyon vagyok elragadtatva,hogy kavarás lett.akire azt mondtad,hogy át szeretné venni a naci vételét igazából azt mondta,hogy TE mondtad inkább mégsem akarod megvenni,és mivel 1héten 1x jelentkezel és telefonon meg már nem lehet soha elérni ezért kezdem elhinni hogy igaza van! Negatívot nem akartam adni,de remélem azért a másik vevő át fogja venni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
225309.valicska1_v (77) (Eladó)
Semleges
2007.04.20. 10:01:12
23331633
10 napot vártam a pénzre adig nem küldte komolytalan vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
58067.dartonka (62) (Eladó)
Pozitív
2007.02.12. 06:59:23
18943502
Kedves, aranyos, korrekt vásárló! Remélem lesz még szerencsénk...:) Hord egészséggel!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vaterás!!Ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igazi vaterás! :-) Aranyos és nagyon jó kapcsolattartó! Használd egészségel! És kérlek ne hari a késésért! Puszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
