74kriszti (21) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mazooov13 (909) (Eladó)
Semleges
2013.06.08. 18:42:07
1747286414
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.feketejbence (713) (Eladó)
Pozitív
2013.06.04. 18:17:35
1747312571
Minden rendben ment.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dorka094_a (426) (Eladó)
Pozitív
2013.04.15. 13:34:08
1722921509
Csak ajánlani tudom ! Gyors és pontos ! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt! megbízható, jó vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szivarvanyszinei (2679) (Eladó)
Negatív
2012.01.17. 14:31:00
1490247485
Sajnos nagyon régóta nem utalja a vételárat......Sajnálom....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mastergirl2 (2345) (Eladó)
Negatív
2011.12.15. 20:48:11
1478718774
Nem szívesen adok negatívat 1 Ft-os terméknél, de több, mint egy hónap türelmes várakozás után megkérdeztem, hogy igényt tart-e a termékre, igényt tartott, ennek ellenére az elkövetkező két hétben sem utalt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sandor29 (2660) (Eladó)
Negatív
2011.11.25. 21:34:45
1489832342
Csatlakozom az előttem szólókhoz......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.veronika111_a (895) (Eladó)
Negatív
2011.11.24. 10:31:58
1494828836
Inkorrekt vevő, senkinek sem ajánlom. A leütés után még emailben jelentkezett, de azóta (3 hete) lehetetlen felvenni vele a kapcsolatot, többszöri felszólításra sem küldte a vételárat. Sajnos nem ez az első esete, ahogy az értékeléseiből látom...
Másik fél: sajnos több licitet is leütöttem,de más közbe szólt/a családban betegségek halmaza/így csak most jutottam gép közelbe.Az eladók pedig elég türelmesek voltak velem.Elnézést kérek ,de ez most így alakaúlt.
Geri1986 (2112) (Eladó)
Negatív
2011.11.24. 09:31:26
1495025048
Többször ígérgette a fizetést, de a mai napig nem utalt. Nem ajánlom, negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maxemilla (455) (Eladó)
Pozitív
2011.11.12. 21:15:54
1477466514
Örülök, hogy végre célba ért a csomag!Köszönöm még egyszer a vásárlást!Remélem még lesz egymáshoz szerencsénk!Minden jót!Üdvözlettel:maxemilla
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vackor1970 (560) (Eladó)
Pozitív
2011.10.25. 20:29:16
1480663102
kedves,megbízható partner!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vackor1970 (560) (Eladó)
Pozitív
2011.10.25. 20:29:16
1480037988
kedves,megbízható partner!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.VoltTomax89 (642) (Eladó)
Pozitív
2011.10.25. 14:22:39
1477779394
Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lukacsiroland (1094) (Eladó)
Pozitív
2011.10.23. 11:13:22
1483587725
Gyors pontos megbízható korrekt üzleti partner. Bátran és jó szívvel ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen a vásárlást!!! Sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szityivera (279) (Eladó)
Pozitív
2011.10.21. 22:14:30
1477860250
Minden rendben volt. Kedves,megbízható vaterás. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vackor1970 (560) (Eladó)
Pozitív
2011.10.15. 05:47:02
1480657482
Kedves ,megbízható partner!Mindenkinek szívből ajánlom!Mégegyszer köszönöm a vásárlást!Remélem még találkozunk!Csak++++++++++++++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyongyoske (1739) (Eladó)
Pozitív
2011.09.06. 13:56:44
1468458566
Kedves, megbízható, gyors partner! Minden a megbeszéltek szerint zajlott! AJÁNLOM másoknak is,nem fogtok csalódni.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hihetetlen111 (925) (Eladó)
Pozitív
2011.08.30. 19:16:50
1466568611
Minden rendben volt, kedves, megbízható,másoknak is szívesen ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vackor1970 (560) (Eladó)
Pozitív
2011.08.22. 06:48:46
1467379109
Gyors,megbízható partner!Mindenkinek jó szívvel ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katinka451 (739) (Eladó)
Pozitív
2011.08.21. 06:25:28
1467298137
Megbízható vásárló ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katinka451 (739) (Eladó)
Pozitív
2011.08.21. 06:25:07
1468292620
Megbízható vásárló ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, gyors, készséges, rugalmas Partner, köszönöm szépen! Csak POZITÍV! Bátran ajánlom másoknak is :) ! +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katinka451 (739) (Eladó)
Pozitív
2011.08.17. 06:00:17
1468292654
Gyors megbízható vásárló ajánlom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Megbízható partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden okés+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható vásárló! Másoknak is szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást, máskor is szívesen visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, gyors, készséges, rugalmas Partner, köszönöm szépen! Csak POZITÍV! Bátran ajánlom másoknak is :) ! +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Gyors és megbízható partner! Mindenkinek ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom! Úton van a csomag :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, szívből ajánlom !!!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fakert_a (2604) (Eladó)
Pozitív
2011.06.22. 21:00:15
1458013470
Pontos,korrekt partner.Köszi,nézzél be máskor is.Csakis ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors, pontos vevő. Minenkinek szívből ajánlom. Csakis pozitiv!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható,kedves partner!Szívesen ajánlom másoknak is!Köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
