encsi801 (16) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Tilburynew (2524) (Eladó)
Pozitív
2013.12.31. 05:40:38
1843026977
Gyors,pontos,szimpatikus vaterás.Csak ajánlani tudom.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! Pontos, megbízható, gyors vevő.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, kapcsolattartó, megbízható partner. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
moncheri74 (409) (Eladó)
Pozitív
2012.04.24. 12:42:44
1580392802
Gyors, pontos, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek. *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ibgonczi (2487) (Eladó)
Pozitív
2012.01.24. 12:46:13
1520835008
Maximálisan pozitív,bátran ajánlom mindenkinek,sok++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Extraturi1115 (855) (Vevő)
Pozitív
2012.01.12. 11:19:32
1515764045
Korrekt,gyors eladó...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors , megbizható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors , megbizható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
patrof927 (1216) (Eladó)
Pozitív
2011.12.28. 19:58:09
1511068805
korrekt, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
20429338.RACZ-2 (555) (Vevő)
Pozitív
2011.12.23. 20:34:29
1522385078
Minden rendben ment !! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismét leírom óriási csalódottsággal, hogy nem volt eredeti a termék és nem volt feltüntetve a termék lapon!!(pedig megvettem mind a 3 ilyen termékedet!...) a 6 éves kislányom bánni fogja karácsonykor, hogy a Jézuska nem hozott neki ilyen ajándékot:-( mert ezt sajnos nem teszem a fa alá!! bocsi de ezt másképp nem tudom értékelni:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez az egy aukció a 3db ilyen terméked közül csak azért pozitív, mert ideírtad, hogy nem eredeti...bocsi de úgy lett volna korrekt ha már megvettem mind a 3 csomagot, hogy ezt közlöd legalább az átvételkor, mert nem gondoltam, hogy már EZT IS hamisitják:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem gondoltam volna hogy már ezt is hamisitják:-( ezért sajnos nem tudok pozitivat adni, mert a termék lapon nem volt feltüntetve!!!ez azért nem volt korrekt akárhogy is nézem igaz 300Ft-om és még 2300Ft-om bánta és egy kislány lett nagyon szomorú karácsonykor...ennyi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, segítőkéssz eladó+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos megbizható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barbara7575 (6287) (Eladó)
Pozitív
2011.09.27. 08:22:29
1470444028
minden rendben ment+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyusz948 (5001) (Eladó)
Pozitív
2011.02.11. 13:42:46
1440957174
Pontos, kedves, maximálisan megbízható, remek kapcsolattartó partner, ajánlom +++++++ Köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, csak pozitiv,ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
