merkkrisztian80 (9) 84.62% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A világon semmire nem reagál,a megadott telefonszámon nem ismerik Őt.Több,mint 1 hónapot vártam.Senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eltűnt mint szürke szamár a ködben. Senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eltűnt mint szürke szamár a ködben. Senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eltűnt mint szürke szamár a ködben. Senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eltűnt mint szürke szamár a ködben. Senkinek nem ajánlom. ---------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eltűnt mint szürke szamár a ködben. Senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.28micimacko (1340) (Eladó)
Pozitív
2013.05.05. 13:52:27
1709494811
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott! ajánlom!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lizababa2006 (366) (Eladó)
Pozitív
2013.03.30. 22:11:48
1725293948
Korrekt,megbízható partner. Ajánlom mindenkinek....++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ezustekszer (3345) (Eladó)
Pozitív
2012.09.19. 19:58:34
1629024623
MEgbízható, jó vaterás partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SisiModa (2429) (Eladó)
Pozitív
2012.09.09. 17:16:45
1630101383
A kedves vevő megbízható, korrekt, türelmes vásárló – Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SisiModa (2429) (Eladó)
Pozitív
2012.09.09. 16:52:18
1630100960
A kedves vevő megbízható, korrekt, türelmes vásárló – Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paktiker (12425) (Eladó)
Pozitív
2012.09.08. 22:06:32
1632259481
Minden rendben ment! Korrekt,gyors! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást ajánlom másoknak is korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,megbízható,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
amandafashion_a (1221) (Eladó)
Pozitív
2012.08.15. 21:13:31
1619195885
Megbízható, korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, minden rendben ment!:)Ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
