1796684.jazmincseh (-1) 42.86% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható,ajánlom++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
No comment....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: No comment....Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom, de kénytelen vagyok az első negatív értékelést neked adni, hiszen többszöri megkeresésre sem érkezett meg az összeg, csak ígéreteket kaptam, később már azt sem....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Számomra ilyenkor az nem érthető,hogy miért hitegeted az embert és hátráltatod az eladásban?:( Komolytalan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hajni0715 (212) (Eladó)
Negatív
2011.02.22. 10:24:53
1439547981
MEGBÍZHATATLAN!!!!! Sajnos a vevő leütött egy olyan aukciót, amin már licit volt! Ezután a többszöri ígérete ellenére sem utalta a vételárat... NEM AJÁNLOM!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vighniki (1634) (Eladó)
Pozitív
2011.02.20. 14:56:35
1437746078
Megbízható vevő, ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást! Sok +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
72marhapokolt (143) (Eladó)
Pozitív
2011.02.19. 13:29:40
1440675288
ajánlom másoknak....................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
72marhapokolt (143) (Eladó)
Pozitív
2011.02.19. 13:29:06
1440673859
ajánlom másoknak.....................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1034080.benzor (395) (Eladó)
Negatív
2011.02.17. 10:16:11
1440786180
Vigyázat!!! Két hét várakozás után sem fizette ki a vételárat, igérete ellenére. A telefont kinyomja, ill. már fel sem veszi. Inkorrekt ember, NEM ajánlom senkinek!!!
Másik fél: Csak hogy nem azt a terméket kaptam volna meg amit én kinéztem..mert én lila babakocsit néztem ki és az eladó azt mondta hogy bordó babakocsit rendeltem most már azt kell kifizetnem hol ott ez nem igaz..és nem vagyok hajlandó olyan dolgot kifizetni ami nem felel meg az elvárásaimnak...
