gaband20 (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ajanlom. ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbizhato vasarlo. Koszonom a turelmet. Ajanlom.++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbizhato vasarlo. Koszonom a turelmet. Ajanlom.++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható partner!!!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy e-mailre sem valaszolt, nem ajanlom senkinek.
Másik fél: Tudtom szerint 1 fix időpontot megbeszéltünk, (mivel Ön épp akkor költözött 1ik kerületből a másikba nem tudtunk találkozni, aznap amikor Nekem jó lett volna) próbáltam telefonon hívni, nem volt elérhető!
Elnézést utólag is!
Megbízható vevő, ajánlom mindenkinek. Úton a csomag.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbizhato vasarlo.Batran ajanlom.Koszonom a turelmet.+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbizhato vasarlo.Batran ajanlom.Koszonom a turelmet.+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tomi1871 (1071) (Eladó)
Semleges
2011.04.04. 20:31:19
1442658101
Nem fizetted ki a terméket de még emailban sem jelentkeztél.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tomi1871 (1071) (Eladó)
Semleges
2011.04.04. 20:30:29
1442658096
Nem fizetted ki a terméket de még emailban sem jelentkeztél.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden szuper, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és remek vaterás! Ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és remek vaterás! Ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és remek vaterás! Ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és remek vaterás! Ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erzsebet333 (122) (Eladó)
Pozitív
2011.03.05. 13:46:44
1441650660
Nagyon sajnálom,hogy így gondolod,de nem tudok minden nap a postára járni.A vásárló megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szimo76 (12086) (Eladó)
Pozitív
2011.02.15. 22:42:46
1440364791
Gyors,pontos üzletkötés!!Nagyon megbízható partner!!Mindenkinek ajánlom!!Remélem még találkozunk:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
