lego69 (19) 88% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.627212.lullancs20 (281) (Eladó)
Semleges
2010.05.27. 09:42:25
168098154
A vevő (lego69) gyors és rendkívül korrekt ember! Mindent megtett a tranzakció sikerességét illetően! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Más megoldást találtunk.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő egy megbízhatatlan emberféle, egyszer telefonált, majd a megbeszélt határidőben nem jelent meg. Kárt okozott és még csak nem is jelzi, hogy mégse kell a termék. Tiltólista és negatív! Az ilyen csakis ezt érdemli.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1159180.szeepyke (205) (Eladó)
Negatív
2010.05.23. 10:47:06
170426247
A vevö egyszer telefonalt,utána nem jelentkezett,küldtem neki emaileket amikre választ nem kaptam,költeni meg nem akarok rá!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tőlem nem vetted át .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vasarlo biztos korrekt de nem tudta atvenni a termeket .Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Máskor azért a leütés előtt kell tájékozódni, és nem utánna
Másik fél: Miután azt írtad hogy telefonon megbeszéljük,az pedig csak a leütés után lehetséges,ezért ütöttem le.A tájékozódás szükségessége kölcsönös.Üdv!
HAPPYBUDDHA_a (149) (Vevő)
Pozitív
2010.04.28. 13:14:13
168701024
minden rendben zajlott..gyors .pontos kedves,megbízható fél..mindenkinek ajánlom. csak is ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
xbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, precíz üzleti partner. Ajánlom másoknak is. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igaz személyesen nem tudtunk találkozni de a férfias hangja meggyőzött arról hogy igazi vaterással beszélek.Adásvétel renben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható partner! Köszönöm, hogy nálam vásároltál! Ajánlom és visszavárom;-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,megbízható vaterás.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brutoczki_a (259) (Eladó)
Pozitív
2009.03.12. 05:27:01
131961405
Korrekt,gyors vevő.Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes vevő,semmi gond nem volt,köszönöm és ajánlom,természetesen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben a megbeszéltek szerint történt. Kedves, pontos, gyors és megbízható vaterás. Öröm volt vele üzletet kötni. Szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
721822.Indole_a (442) (Eladó)
Pozitív
2008.12.27. 18:53:35
115772434
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
721822.Indole_a (442) (Eladó)
Pozitív
2008.12.27. 18:50:09
116157627
Minden OK:4
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Extra gyors,megbízható vevő!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút korrekt partner. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gyors, korrekt vaterás! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
140259.loobelt (431) (Eladó)
Semleges
2008.06.15. 22:40:18
70771163
Nem teteszett neki a termék
Másik fél: Igen igy van.Egyébként korrekt eladó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
191937.raja18 (373) (Eladó)
Semleges
2008.05.16. 17:26:31
67628659
megbizható !de sajnos megtekintette a motort de nem kellett neki
Másik fél: Igen igy van.Az eladó korrekt,rendes partner.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendes megbízható vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben! Korrekt, jó kapcsolattartó vevő! Mindenkinek bátran ajánlhatom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható üzletfél. Szívből ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bobesbobek_a (726) (Eladó)
Pozitív
2007.04.23. 17:25:36
20086439
Kedves, gyors, pontos! Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
