1810330.gidovalter (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Többszöri megkeresésre sem reagál, vételárat nem utalta el. Mivel hetek teltek el,semmisnek tekintem a vásárlást. Ha mégsem kellett a termék elég lett volna egy bocs nem kell, de legalább válaszolni valamit. Senkinek sem ajánlom, komolytalan vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rolexcollecter (235) (Eladó)
Pozitív
2012.10.13. 15:50:41
1646665544
Korrekt, gyors partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
klumpapa (9527) (Eladó)
Pozitív
2012.09.17. 23:48:42
1629158363
+++++++++ KIVÁLÓ VEVŐ +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
klumpapa (9527) (Eladó)
Pozitív
2012.09.17. 23:48:42
1629158372
+++++++++ KIVÁLÓ VEVŐ +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás - vétel , ahogyan a vevő is írta nem jött létre a hibájából.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
516808.molnarlevi (214) (Eladó)
Negatív
2011.08.10. 17:39:44
1453377258
Levélben és telefonon is megígérte a vevő, hogy pár napon belül rendezi a vételárat. Ez május óta nem történt meg. Most augusztus van, tehát igazán türelmes voltam. Lehet, hogy feledékeny a partner, de akkor ne akarjon itt üzletelni ezen a piactéren. Nem a kieső összeg hiányzik, hanem a korrektség.
Másik fél: miattam nem sikerült, mert hírtelen üzleti okok miatt külföldre kellett utazniom, ahol semmien elérhetőséget nem tudtam kialakitani...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gabi972 (5458) (Eladó)
Semleges
2011.06.16. 16:08:09
1452951442
A terméket május 9-én vásárolta, az első levelemre még válaszolt, hogy azon a héten utal, nem tette. Azóta is sok levelet írtam, hogy szeretné-e a terméket de sajnos választ nem kapok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gabi972 (5458) (Eladó)
Semleges
2011.06.16. 16:07:02
1452951441
A terméket május 9-én vásárolta, az első levelemre még válaszolt, hogy azon a héten utal, nem tette. Azóta is sok levelet írtam, hogy szeretné-e a terméket de sajnos választ nem kapok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jó ügyfél, gyors, és pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
