Gyongyver25 (17) 94.74% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
9290081.Barbiegirl19 (849) (Eladó)
Pozitív
2011.10.08. 21:52:23
1443912526
Pontos,korrekt partner!Kíváló kapcsolattartó!Köszönöm a vásárlást!Remélem még találkozunk!Sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
violet74_a (1017) (Eladó)
Pozitív
2011.07.21. 07:07:33
1463640137
Tökéletes partner, korrekt és gyors! Szívből ajánlom mindenkinek! Pozitív! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.violet74_a (1017) (Eladó)
Pozitív
2011.06.03. 14:37:23
1456548287
Tökéletes partner, korrekt és gyors! Szívből ajánlom mindenkinek! Pozitív! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
violet74_a (1017) (Eladó)
Pozitív
2011.05.15. 05:32:20
1452600224
Tökéletes partner, korrekt és gyors! Szívből ajánlom mindenkinek! Pozitív! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
violet74_a (1017) (Eladó)
Pozitív
2011.05.12. 07:13:24
1452414395
Tökéletes partner, korrekt és gyors! Szívből ajánlom mindenkinek! Pozitív! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katimarcsy (2206) (Eladó)
Pozitív
2011.04.27. 22:26:00
1446033526
Minden a legnagyobb rendben történt. Maximálisan pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
matutka2008 (797) (Eladó)
Pozitív
2011.04.19. 19:10:09
1444669285
Szimpatikus, kedves vevő! Köszönöm++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16065494.monimama1 (246) (Eladó)
Pozitív
2011.04.12. 09:17:15
1445578262
Minden rendben ment, megbízható vevő!Ajánlom mindenkinek,Köszönöm+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teredi72 (689) (Eladó)
Semleges
2011.04.08. 18:02:40
1445321247
A vevő mégis megbízható, utalta a vételárat, kicsit megkésve, de külföldi tartozkodása miatt teljesen érthető volt, elnézést a bizalmatlanságért, pozítivat adnék, de a rendszer nem engedi ilyen esetben. Bátran üzleteljetek vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő külföldi tartozkodásra hívatkozott, hogy később fizetne, amibe belementem, csak nem válaszolt e-mailemre ezért adtam negatívot, de az értékekelésem után rögtön utalt. Elnézést.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, megbízható partner, jó szívvel ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást, a felső ma elindult. Természetesen+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pink-andrea (174) (Eladó)
Negatív
2011.04.06. 16:36:35
1443318470
Az utaláshoz szükséges adatokat megkapta, ennek ellenére nem utalt többszöri megkeresés után sem. Először feledékenységre majd külföldön tartózkodásra hivatkozva kérte hogy várjak. Ezen idő alatt folyamatosan vásárolt az oldalakról, több mint 10 esetben teljesített is vásárlást. Egy eladótól semlegest kapott hasonló okokból mint amit nálam produkált. Több mint egy hónapot vártam az utalására...mégsem jelentkezett. Ez nem ide illő magatartás! Hiteget, mégsem teljesít. NEM AJÁNLOM...VIGYÁZZATOK!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő többszöri megkeresés után, először feledékenységre hivatkozva majd ezután sem utalta a termék árát. Több mint egy hónap telt el.Palfifi_t (2613) (Eladó)
Pozitív
2011.04.01. 21:10:36
1446351897
Kedves, korrekt partner, köszönöm szépen, ajánlom ! + + + + ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszkababy75_v (811) (Eladó)
Pozitív
2011.03.28. 22:59:47
1449663731
Villámgyors és megbízható vevő, gyors kapcsolatfelvétellel! Köszönöm! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors vevő,mindenkinek ajánlom!Köszönöm a vásárlást,küldöm a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jencica0122 (462) (Eladó)
Semleges
2011.03.20. 18:04:09
1443423974
A vevő elkérte az utaláshoz szükséges adatokat, amire a választ megkapta általam is és a teszvesz által küldött automata levélben is, ennek ellenére a terméklapon feltüntetett határidőt nem tartotta,és nem kérte hogy várjak,csupán a jelentkezése miatt semleges,ha nem jelentkezett volna egyáltalán akkor negatív lenne
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment,korrekt,pontos vevő!!!+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
handpumpy (169) (Eladó)
Pozitív
2011.03.16. 18:56:44
1443436685
Minden rendben ment-aranyos vaterás:) Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN MENT
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
godamarti (429) (Eladó)
Pozitív
2011.03.13. 07:21:13
1445574997
Nagyon kedves, megbízható vásárló akit mindenkinek szívből ajánlok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13737904.szimpiszinti (381) (Eladó)
Pozitív
2011.03.07. 15:07:41
1440096663
rendkívül megbízható, szupergyors TeszVeszes!!! Szívből, bátran ajánlom mindenkinek!!!! Köszönöm a vásárlást!!:))+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szegalex (2850) (Eladó)
Pozitív
2011.03.04. 12:58:09
1442027247
Nagyon kedves, korrekt, együttműködő partner, köszönöm szépen a vásárlást! Szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szegalex (2850) (Eladó)
Pozitív
2011.03.04. 12:58:09
1445368064
Nagyon kedves, korrekt, együttműködő partner, köszönöm szépen a vásárlást! Szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, maximálisan korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
