1821554.Stafi82 (7) 81.82% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kiscsicsi88 (202) (Eladó)
Negatív
2012.01.19. 13:17:59
1530517175
Több mint két hetet vártam az utalásra. Több felszólító e-mailt is írtam, nem reagált egyikre sem, nem is keresett. Ha komolyan kellene neki a termék akkor már utalhatott volna. Ez így NEGATÍV! Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Több mint két hetet vártam az utalásra, hiába...ttunde18 (1682) (Eladó)
Pozitív
2011.12.20. 12:00:32
1505739215
Pontos, megbízható vásárló. Szívből ajánlom másoknak is! Használjátok egészséggel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
201593.gelleti (54) (Eladó)
Pozitív
2011.12.20. 03:46:38
1491690251
Megbízható, korrekt partner. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a megrendelés teljesítését utánvétellel futárszolgálat kézbesítésével kérte, a futár öt alkalommal sikertelenül kézbesítette, a megadott telefonszámon elérhetetlen volt, végül a futárszolgálat a csomagot visszaszállította.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A megadott címen kézbesíthetetlenAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt megbízható partner mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nicklass_v (213) (Eladó)
Pozitív
2011.07.05. 13:35:53
1461954421
Megbízható vásárló, szívből ajánlom mindenkinek!! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden ok,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
100% pozitív.Gyors, megbízható, ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon jó vaterás, gyors és korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
