Hacsimacsi (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
957861.ksanyi123 (132) (Eladó)
Pozitív
2011.04.19. 17:11:08
1453038823
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
100% korrekt, gyors partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1412329.pingvin03 (2778) (Eladó)
Negatív
2011.03.12. 20:51:04
1444416254
Nem ajánlom a kedvesnek nem mondható vásárlót.Én a pénz megérkezése után,gondosan kartonba becsomagolva ,egyből feladtam a csomagját,majd írt egy aljas levelet,amiben megírja,hogy az ékszert ketté vágta,és ha nem fizetem vissza a pénzüket akkor feljelentenek.Majd rágalmazó e-maileket hadát kaptam, már zaklatás jelleggel,miközben én nem tehetek arról,hogy ő ketté vágta az ékszerét.Mást nem szándékozok írni,mert szerintem ennyi is elég.ja és azt is írta,hogy beteg vagyok----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1412329.pingvin03 (2778) (Eladó)
Negatív
2011.03.12. 20:50:06
1445162373
Nem ajánlom a kedvesnek nem mondható vásárlót.Én a pénz megérkezése után,gondosan kartonba becsomagolva ,egyből feladtam a csomagját,majd írt egy aljas levelet,amiben megírja,hogy az ékszert ketté vágta,és ha nem fizetem vissza a pénzüket akkor feljelentenek.Majd rágalmazó e-maileket hadát kaptam, már zaklatás jelleggel,miközben én nem tehetek arról,hogy ő ketté vágta az ékszerét.Mást nem szándékozok írni,mert szerintem ennyi is elég.ja és azt is írta,hogy beteg vagyok----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1412329.pingvin03 (2778) (Eladó)
Negatív
2011.03.12. 20:49:24
1444421553
Nem ajánlom a kedvesnek nem mondható vásárlót.Én a pénz megérkezése után,gondosan kartonba becsomagolva ,egyből feladtam a csomagját,majd írt egy aljas levelet,amiben megírja,hogy az ékszert ketté vágta,és ha nem fizetem vissza a pénzüket akkor feljelentenek.Majd rágalmazó e-maileket hadát kaptam, már zaklatás jelleggel,miközben én nem tehetek arról,hogy ő ketté vágta az ékszerét.Mást nem szándékozok írni,mert szerintem ennyi is elég.ja és azt is írta,hogy beteg vagyok----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1412329.pingvin03 (2778) (Eladó)
Negatív
2011.03.12. 20:48:36
1445126646
Nem ajánlom a kedvesnek nem mondható vásárlót.Én a pénz megérkezése után,gondosan kartonba becsomagolva ,egyből feladtam a csomagját,majd írt egy aljas levelet,amiben megírja,hogy az ékszert ketté vágta,és ha nem fizetem vissza a pénzüket akkor feljelentenek.Majd rágalmazó e-maileket hadát kaptam, már zaklatás jelleggel,miközben én nem tehetek arról,hogy ő ketté vágta az ékszerét.Mást nem szándékozok írni,mert szerintem ennyi is elég.ja és azt is írta,hogy beteg vagyok----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1412329.pingvin03 (2778) (Eladó)
Negatív
2011.03.12. 20:47:30
1445147081
Nem ajánlom a kedvesnek nem mondható vásárlót.Én a pénz megérkezése után,gondosan kartonba becsomagolva ,egyből feladtam a csomagját,majd írt egy aljas levelet,amiben megírja,hogy az ékszert ketté vágta,és ha nem fizetem vissza a pénzüket akkor feljelentenek.Majd rágalmazó e-maileket hadát kaptam, már zaklatás jelleggel,miközben én nem tehetek arról,hogy ő ketté vágta az ékszerét.Mást nem szándékozok írni,mert szerintem ennyi is elég.ja és azt is írta,hogy beteg vagyok--------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
