182534.maximcsuk_v (7) 76.92% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
nem jelentkezett a licitált termékért! CSAKIS AZÉRT NEM ADOK NEGATIVAT MERT AZT ÉN UGYANUGY VISSZAKAPOM!ÉS MÁS ÉRDEKTELENSÉGÉBŐL NEM AKAROK TÖBB NEGATIVAT KAPNI!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.robertn_a (229) (Eladó)
Semleges
2009.12.22. 13:07:50
157752040
Sajnos, ez van. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Másik készüléket vásárolt közben.946004.Dealer86 (560) (Eladó)
Negatív
2009.12.18. 10:21:11
157417772
A vevő 16 napja vette meg a terméket,egy e-mailra sem válaszolt,nem jelentkezett eddig,nem vette át a terméket,tovább nem tudok várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Részemről mindent rendben találtam. Csak ajánlani tudom partnerem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KÖSZÖNÖM ÉS AJÁNLOM!!!!!!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KÖSZÖNÖM ÉS AJÁNLOM!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
"Csak azután küldöm a csomagot, amennyiben az áru ellenértéke a bankszámlámra érkezik. Ennek az aukció zárását követően 5 munkanapon belül meg kell történni, ellenkező esetben negatív értékelést adok és újra meghirdetem a terméket." Szept. 14 óta várok a pénzemre. A vevő a megkeresésemre sem reagált. Megbízhatatlan, senkinek sem ajánlom. Legalább annyi elvárható lenne, hogy válaszoljon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Figyelmetlenül licitált. Nem adok negatív értékelést, mert nem feltételezek szándékosságot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Figyelmetlenül licitált. Az áru nem olyan volt, mint amilyenre gondolt!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2008.07.21.-én zárult le az árverés.Most 08.04.-ig sem tudtam elérni többszöri keresés után:emailben,sms-ben,telefonon/más vette fel/. Sajnos nem jött létre üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
carhifi75 (1644) (Eladó)
Semleges
2008.07.21. 21:00:06
72501731
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenn
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
302058.morausz (3) (Vevő)
Pozitív
2008.06.06. 12:07:50
68725336
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
140259.loobelt (431) (Eladó)
Pozitív
2008.03.08. 22:39:33
54108096
korrekt megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
333726.szzolika_v (530) (Eladó)
Pozitív
2008.02.23. 18:48:56
53502936
Minden rendben, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
140259.loobelt (431) (Eladó)
Pozitív
2008.02.23. 08:20:31
53485042
Korrekt megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors partner.Jó szívvel ajánlom mindenkinek.Első vásárlása alkalmából sok-sok sikeres üzletmenetet kívánok Önnek.Köszönöm a vásárlását.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
