1828910.Lnaomi15 (4) 70% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
HungAuricumEkszer (259) (Eladó)
Negatív
2011.07.27. 19:44:24
1450770399
A terméket 2011.04.23-án ütötte le, a termék vételára 2011.06.10-én megérkezett, de a postaköltséget "elfelejtette". A medált feladtuk, mert elegünk lett az egészből!!! Nem a Vaterára való az ilyen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszi szépen, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
poisonkukac (992) (Eladó)
Semleges
2011.05.16. 12:17:05
1451335597
Ma sem hozott semmit a postás!:( Ne haragudj, de eltelt több, mint 3 hét...tovább nem várok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bubuska26 (902) (Eladó)
Pozitív
2011.05.07. 06:19:50
1450908063
Korrekt,kedves vevő!!!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon türelmes vevő csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.stipan73 (3437) (Eladó)
Pozitív
2011.05.03. 18:26:19
1453959167
Minden O.K!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FelicityBababolt (13304) (Eladó)
Pozitív
2011.05.03. 09:16:10
1451303483
Kedves, gyors, korrekt partner, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kufarka01 (408) (Eladó)
Negatív
2011.04.26. 14:36:59
1449930632
Az értékelésekből úgy látom, nem egyszeri probléma. Ráadásul még csak az én értékelésemhez azt írta, hogy létrejött az adás-vétel, pedig lassan egy hónapja nem történt semmi, itt van a boríték felcímezve az asztalomon. Nem reagált megkeresésekre. Egyszerűbb lett volna lemondani és már rég visszakerült volna a piactérre a termék. Csak ámulok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem értem miért kell licitálni ha még 500 ft-os terméknél sem lehet fel venni vele a kapcsolatot!!!! Nem ajánlom senkinek!----------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
merleg_71 (744) (Eladó)
Semleges
2011.03.29. 13:43:18
1442787164
Sajnálom, nem tudok tovább várni, hogy megoldódjon az utalási probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudta elutalni a pénztAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
