Timsi34 (10) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
picidia_a (364) (Eladó)
Pozitív
2012.03.22. 17:31:43
1521903857
habár lassan zajlott le, végülis minden rendben ment! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.HappyParfumes (892) (Eladó)
Pozitív
2012.03.08. 23:14:03
1495712828
Korrekt,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Globalseft (6063) (Eladó)
Pozitív
2012.02.13. 12:24:43
1530093515
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.papperika59 (268) (Eladó)
Negatív
2012.01.29. 17:13:19
1529024789
Az adás-vétel nem jött létre a vevő miatt... nem jelentkezett, nem utalt... NEGATÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ramszesz77 (2163) (Eladó)
Pozitív
2011.11.25. 15:17:07
1487692868
Megbízható Partner, mindenkinek ajánlom!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anitszirk86 (581) (Eladó)
Pozitív
2011.11.23. 17:48:29
1495191473
Szuper! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szellemharcos (1034) (Eladó)
Pozitív
2011.11.23. 10:52:30
1491968960
Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri megkeresésemre jelentkeztél és 3 hét fizetési haladékot kértél.Már 4 hét telt el,se kép,se hang.Nem jelentkezett,nem fizetett.Megbízhatatlan,senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Részemről minden rendben, korrekt vevő, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vevő, ajánlom! : )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló. Ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
specialmotor (632) (Eladó)
Semleges
2011.08.10. 07:56:33
1462047316
Minden rendben volt csak a postázás nem volt megoldható .A rendszer nem engedi a pozitív értékelést ,én azonban POZITÍVOT adok . AJÁNLOM MINDENKINEK !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A postázást nem bírtuk megoldani .Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kekfarkas (125) (Eladó)
Pozitív
2011.03.13. 13:53:31
1446699279
Minden kitűnően ment,csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt adásvétel volt.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
