1853148.pitonka100 (4) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A megadott telefonszámon nem volt elérhető, e-mail-re nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőt többször kértük értesítőben a termék átvételére, ennek 2011.06.06-a óta nem tett eleget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több mint 1 hét eltelt és nem jelentkezett a termékkel kapcsolatban, pedig többször is rákérdeztem mikor és hol szeretné átvenni a terméket! Olvastam az értékeléseket nem ez az első! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kedves vevő,csak pozitív +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Csak ajánlani tudom!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, a találkozóra percre pontosan megjelent, szimpatikus fiatalember :-) 100 % Pozitív tapasztalatok +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
778582.admin777_a (75) (Eladó)
Pozitív
2011.05.03. 13:34:50
1451849616
Megbízható, pontos Vaterás, bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen korrekt gyors volt az adás vétel lebonyolítása.Minden az emailban tartottaknak megfelelően alakult!Köszönöm vásárlását!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vidrabajusz (2171) (Eladó)
Pozitív
2011.04.07. 17:51:54
1445937536
Megbízható, korrekt partner, ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
soliver18 (1610) (Eladó)
Pozitív
2011.04.04. 11:46:09
1446191609
Köszönöm a vásárlást,minden rendben ment!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16579276.Szeg89 (13) (Eladó)
Negatív
2011.04.01. 16:52:37
1446246229
Megnyerte a terméket majd amikor írtam neki letagadta hogy ő vásárolt volna!...Szerintem ez nem korrekt dolog...Szerintem ne vegyük el mástól a lehetőséget ilyen figyelmetlenségekkel..
Másik fél: Persze hogy nem vettem vinyot te süket,elöször nézzd meg mit árulsz aztán ugy üzenges,és különbenis mit hozzak el amikor a dvd rom megsincs..?!Rámakartad sozni a vinyot az meg nem kell,értéktelen ember!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
