1855505.Ocitom (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő közölte hogy nem veszi már át a terméket mert elévült (nála az elévülés ezt jelenti: 1 nappal később írtam meg az sms-t) eleve úgy beszéltük meg hogy hétvégén kerül sor az adásvételre + azt is kérte tőlem hogy szervizeltessem mert a termék hibás volt. Én elvittem a szervizbe visszahoztam és felhívtam lehet jönni érte ezeket mondta : elévült,
túl drága a 4000 ft-os termékre 2500 ft os szervizeltetési díjat számolni.Elvett az életemből 2 órát. Ezután döntsétek el milyen vevő....
Másik fél: A rossz kapcsolat tartó az nem kifejezés. Ha csütörtökön és pénteken értesíted valamiről akkor majd vasárnap közli, hogy ez van és felelj meg neki. Nekem nem megfelelő az, hogy 2 napig nem ad életjelt magáról és aztán még drágábban adja a termáket a megbeszéltnél. Rossz eladó, senkinek nem ajánlom.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Viljalex (479) (Eladó)
Semleges
2012.03.04. 21:44:44
1547693147
A vevő jó kapcsolattartó, és sajnálom, hogy a szállítási probléma miatt nem jöhetett létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tudta megoldani a szállítást, de egyébként a kapcsolattartásban nem volt gond.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többször kerestem, de elérni nem tudtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,precíz partner, jó kapcsolattartó! Nagyon ajánlom mindenkinek!!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner!Köszönöm, és ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
