1862715.Lora73_a (9) 73.68% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
gyorgyos75 (391) (Vevő)
Pozitív
2011.06.26. 23:50:34
1457956613
Rendben volt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.amira86_a (400) (Eladó)
Pozitív
2011.06.26. 09:10:32
1454670353
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvételen minden rendben zajlott!! Mindenkinek ajánlom!! Sok-sok++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvételen minden rendben zajlott!! Mindenkinek ajánlom!! Sok-sok++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
macska10_v (902) (Eladó)
Pozitív
2011.06.15. 10:37:52
1457017939
Megbízható partner! Ajánlom! +++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Picurkank (1056) (Eladó)
Negatív
2011.06.14. 18:22:38
1453945241
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Sajnos velem is ugyanezt játszotta,többször ígérgetett,hogy ekkor aztán meg akkor utal,azóta sem történt semmi.Úgy gondolom elég türelmes voltam és eddig vártam,de nincs tovább.Ha neked több mint 1 hónap nem elég az adásvétel lebonyolítására NE VATERÁZZ!!!NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!Az árú visszakerül a rendszerbe.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mamatigris83 (313) (Eladó)
Negatív
2011.06.14. 11:05:44
1455865623
A vevőnek ennyi idő sem volt elég arra, hogy a vételárat kiegyenlítse, csak ígéreteket kaptam, hogy majd ekkor meg akkor küldi a pénzt. A végén már nem is válaszolt a leveleimre. SENKINEK SEM AJÁNLOM! Hacsak nem szeret csalódni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bubblebumm (160) (Eladó)
Negatív
2011.06.14. 08:07:44
1460703793
A terméket kiviteti megbeszélt helyre,nem száll le a buszról,egész nap vártam a hívását a megadott számon és este azt írta,már nem volt kedve felhívni és átvenni!4 nappal ezelőtti levelemre nem válaszol.Sajnálom,de jogos a nega!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kkata77_t (759) (Eladó)
Semleges
2011.06.08. 23:56:02
1455217500
Az adásvétel nem jött létre, mert a vevő többszöri ígérete ellenére sem utalta át a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hondansr125rr_a (115) (Eladó)
Pozitív
2011.06.08. 18:15:27
1458925087
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
frikkando (806) (Eladó)
Pozitív
2011.06.08. 11:12:16
1455492357
Úton vannak a rucik, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
emma18_2009 (1356) (Eladó)
Negatív
2011.05.30. 09:44:56
1456237532
A vevő május 12-én ütötte le a terméket ma 30-át írunk, ígérte, hogy kifizeti, de sajnos a mai napig ez nem sikerült neki. Tovább várni nem tudok ezért negatív!A termék visszakerült a rendszerbe.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Több estben saját költségen hívtam hogy küldje el a vételárat,minden adat rendelkezésre állt! Hitegetett 3X is de nem fizetett! A legutóbbi üzenete:Biztos elküldésre került a pénz, mert még nem kaptam meg!!! ----igen, de mindjárt ellenőrzöm! Azóta ellenőrzi. A leütéstől2 hét eltelt! Becsapott többször, NE üzleteljen senki Vele, mert átveri az embert!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment! AJÁNLOM!! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Angelkira (1255) (Eladó)
Pozitív
2011.05.12. 11:32:03
1453138346
Minden rendben ment,mindenkinek ajánlom!Köszönöm a vásárlást!:o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nezsideri (4690) (Eladó)
Pozitív
2011.05.12. 08:31:58
1455157333
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabika310_a (74) (Eladó)
Semleges
2011.05.11. 14:04:34
1453633158
nem kivánta át venni mert véletlenül licitált
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,korrekt,megbízható!Köszönöm a türelmedet!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner! Csak pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajánlom köszi postáztam +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
frikkando (806) (Eladó)
Pozitív
2011.05.10. 10:43:24
1454348978
Gyors,megbízható partner. Szívből ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást. A ruci úton van. Anikó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sargamira (721) (Eladó)
Pozitív
2011.05.09. 09:19:55
1454938333
Kedves, korrekt, gyors partner. Mindenkinek merem ajánlani. Köszönöm a vásárlást+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
