1873252.csabusGJJ835 (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
melimama1 (305) (Eladó)
Negatív
2011.08.11. 19:13:07
1465007985
Az első negatívom :( A vevőnek kb.4-5 emailt irtam, üzentem közösségi portálon, nem sok sikerrel.. 1 emailt küldött, hogy majd utal kb. 15 nappal ezelőtt, de még nem ért ide a pénz, amit emailben szintén jeleztem. A megadott telefonszám sem az övé, nem ő jelentkezik be rajta. Sajnálom, mert én mindent megtettem. Az utolsó levelemet neki és az allegroup.hu kft felé is elküldtem, amiből kiderül, hogy mindent megpróbáltam. Már értem az előző negatívjait...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm a vásárlást,igazán kiválló partner, minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brbetti_t (142) (Eladó)
Semleges
2011.07.19. 14:48:52
1457679621
Kicsit megkésett, kicsit akadozott kapcsolatfelvétel, utalás után kövezetelőző és türelmetlen volt. A terméket átvette, de nem minősítette, hogy mi vele a probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VATLEXUS (3007) (Eladó)
Pozitív
2011.05.13. 15:47:02
1450457716
Minden SZUPER!!!! Maximálisan ajánlom a vevőt!++++++++++++ Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
p3d3str1an (281) (Eladó)
Pozitív
2011.04.27. 07:40:23
1450226068
Korrekt, pontos partner, köszönöm a vásárlást, szeretettel ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem küldte a címét többszöri kérésre sem. Inkább adott egy negatívot csak azt tudnám hogy ez mire volt jó. A vételára + postaköltség visszautalásra került. Tiltólistára ajánlom.
Másik fél: NEM KÉNE HAZUDOZNI ÉN 3SZOR KÜLDTEM EL SÖT A TESZ IS KI ADJA CSAK AZT TUDNÁM MÉRT CSAK VELED VAN A BAJ MÁS RENDESEN KÜLD HA MÁR KI VAN FIZETVE NEM IGY KELL PÉZT SZEREZNI NE VEGYETEK TŐLE SEMMIT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves, rugalmas és pontos vásárló. Ajánlom mindenkinek. Örülök, hogy tetszik a kocsi, használjátok egészséggel. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
