Charlott3 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala

85.71% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
85.71% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 6 6 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 7 7 adásvétel
Lakhely: Szombathely
Regisztráció dátuma: 2011.04.04.
Utolsó belépés: 2012.08.05. 14:15
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

creativehun (262) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.04.21. 19:14:15

Termékkód

1571491427

Kedves,megbízható,korrekt partner,csak ajánlani tudom!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mihalykaatis (2379) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.03.28. 20:12:55

Termékkód

1556895317

Minden rendben volt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

katica74 (650) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.01.13. 17:39:07

Termékkód

1514911775

Minden rendben volt.Köszönöm a vásárlást.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

karzoon (634) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.01.11. 22:07:01

Termékkód

1520118731

Csak ajánlani tudom ! Gyors, kommutatív minden amit egy kiváló vaterást jellemez. Sok ++++++++++++++++++++++++++++++ !

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ciprike99 (1048) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.12.29. 13:01:46

Termékkód

1523771891

20.-án nyerted meg a gumit. emailben megbeszéltük hogy személyesen jössz érte. én felajánlottam hogy elviszem sárvárig, vagy benzinárért felviszem szombathelyre. nem felelt meg neked!!!!! nem sürgettelek,pedig 40 km -nem távolság.tegnap le volt merülve a telefonom, egy darab nemfogadott hívásom volt. ez volt neked olyan sürgős?????? elegem van az ilyen vevőkből, csak licitálgat de a terméket ilyen-olyan gusztustalan kifogással nem hajlandó átvenni. NÁLAM EZ NEGATÍV. senkinek sem ajánlom.
Másik fél: Még te értékelsz engem negatívan?! :) Már hogyne felelt volna meg a Sárvár?! Mondtam, hogy rendben, de az emailt csak másnap délután olvastad el, illetve én akkor kaptam rá választ.A telefonnal kapcsolatban nem tudok mit mondani, többször telefonáltam mindkét számra, nem az én hibám, hogy a telefon esetlegesen rosszul jelezte. A hangnemedről pedig inkább nem nyitok vitát...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ........................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

divat12 (2180) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.12.09. 20:57:54

Termékkód

1506373577

Kedves, rugalmas és megbízható! ++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vespaboy82 (822) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.11.07. 16:18:39

Termékkód

1486073054

Mindenkinek ajanlom,korrekt partner.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.