tamecsko (2) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
csabi0704 (84) (Eladó)
Semleges
2012.12.13. 18:29:12
1675589786
Minden rendben ment, de a vevőnek nem felelt meg a telefon állapota
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszi minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csabi0704 (84) (Eladó)
Semleges
2012.12.02. 12:10:50
1675575866
Vevő nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csabi0704 (84) (Eladó)
Semleges
2012.11.25. 09:20:21
1675582517
A adás-vétel nem jött létre, a vevő anyagi gondokra hivatkozva az árú átvételét nem tudja lebonyolítani. Szólhatott volna előbb is:( Nincs harag...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csabi0704 (84) (Eladó)
Semleges
2012.06.10. 19:00:15
1545131816
köszönöm, minden ok, a fizetés kicsit lassan ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csabi0704 (84) (Eladó)
Semleges
2012.01.31. 15:35:19
1538625332
a vevő nem kérte a megrendelt terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.köszönöm, minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm, minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Davidsoon (1907) (Eladó)
Pozitív
2011.04.28. 10:39:35
1449795702
A partner gyors és kapcsolattartó! A csomagoláshoz kapott tanácshoz hozzáfűznék annyit, hogy én 3,5 éve napi szinten postázok és ilyen jellegű panasz nem érkezett, persze ezt nem veszem magamra mivel minden csomag sértetlenül szokott megérkezni és most is ha sérülés volt az a postai kezelés során keletkezett! Könnyű ilyet írni, hogy "erősítse" meg a csomagolást, nos ez nem egészen így működik mivel semmit nemadnak ingyen és 100féle termékhez külön mérethez illő dobozt is kivitelezhetetlen venni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
