188294.claudia84 (1) 54.55% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő nagyon kedves, közvetlen.POZITÍV, ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hosszú kommunikáció során végülis jó megoldás született.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lassan 1 hónap nem volt elég, hogy válaszra méltasson. Úgy nézem, nem én látom csak úgy, hogy ez a magatartás a Vaterán negatív minősítést érdemel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hívtam telefonon rengetegszer a címéért,de mindig vki más vette fel és amikor kértem,hogy hívjon vissza vagy írjon nem tette meg,utánvéttel kérte de már örülök,hogy nem is sikerült a címe hiányában elküldenem.nemigen értem az ilyen emebereket.ha nem tud vmit kifizetni vagy mégsem kell akkor 2 hónap után miért nem küzli.szerintem elég türeles voltam.ha ezek után negatívval mer értékelni még ő engem akkor annak a vateráról való kizárás lesz a következménye irányában!nem fenyegetem,csak közlöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Utánvéttel kérte az 1000 Ft-os árut, majd nem vette át, így 1300 Ft-ot vesztettem az üzleten. Közben nem közözl velem semmit. Még egyszer nem üzletelnék vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vette át az utánvéttel küldött árut.269742.stewen757575 (163) (Eladó)
Pozitív
2007.03.03. 15:21:48
19967729
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem ajánlom! Többszöri megbeszélés ellenére nem utalta a pénzt. Korrektebb lett volna rögtön megmondani h nem tart igényt a ruhára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.120102.fecoka722 (82) (Eladó)
Semleges
2007.01.29. 12:40:00
16880159
ha én mint eladó a postaköltség majdnem felét átvállalom jóindulatból akkor az ő helyében csak mélyen halgatnék. erre ő ponaszkodik hogy várni kellett. jót tettem és ő panaszkodik? Nem ajánlom senkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
discover5_a (1760) (Eladó)
Pozitív
2007.01.25. 11:07:16
17470603
Kedves, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, korrekt partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
432855.chowie (182) (Eladó)
Pozitív
2007.01.13. 12:14:07
16566038
Minden OK, köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt ügyintézés, mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt ügyintézés, mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt ügyintézés, mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Senkinek nem ajánlom remélem kizárásra is kerül!!!!!!!!!!!Nem korrekt.
Másik fél: Elnézést kértem de a hat hónapos kisfiam ha sír és megnyugtatom közbe a báttyám fia a számítógéphez hozzányúl nem tehetek.Egy óvatlan pillanat.Mégegyszer ne haragudjon,akaratomon kívül történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
