1884587.balu997 (3) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, pontos, korrekt partner, sok+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pojcukojka (67) (Eladó)
Pozitív
2011.09.03. 23:44:59
1457420856
Minden rendben volt. Köszönöm a megértését és türelmét. Pontos,gyors partner, ajánlom mindenkinek! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fel sem adta a csomagot -
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.114430.mf (161) (Vevő)
Semleges
2011.07.03. 09:33:43
1463727968
A " nagyon jó állapotában lévő" kamera műanyag házán volt egy elég komoly repedés (ez alapján vélhetően a kamera elég nagy ütést kapott), erről a leírásban nem volt szó, ezért nem vettem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
senkinek nem ajánlom! az ilyen felhasználókról csak a vatera csapata tehet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem is jelentkezett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BestKonzol (1081) (Eladó)
Semleges
2011.06.28. 12:32:55
1458886509
nem akarta átvenni de legalább szolt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: meggondolta magátAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BestKonzol (1081) (Eladó)
Semleges
2011.06.28. 12:31:59
1461963043
jelezte hogy mégsem tudja átvenni a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: meggondolta magátAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vaterapecs (7325) (Eladó)
Pozitív
2011.06.28. 09:53:30
1460091600
Korrekt Partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1943896.orson333 (167) (Vevő)
Pozitív
2011.06.27. 12:32:55
1461958706
kfnmkerwngf
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút pozitívan tudom értékelni. Főleg a nagyon korrekt csomagolást! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Nagyon korrekt, gyors, megbízható! Gondos csomagolásba kaptam a jó terméket. Csak++++++++++++++++++ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kedves "Vevö" megsértödött azon,hogy meg mertem kérdezni ugyan mikor szeretne fizetni..Csak mellébeszélés volt a válasz és egy semleges értékelés..minősiti magát!!Játszótéren a helye!Senkinek nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Jellemtelen!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
