1886422.bebike22 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
warlocky (1472) (Eladó)
Pozitív
2012.03.06. 14:31:42
1533932660
Az adásvétel létrejött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kisbabszi (966) (Eladó)
Negatív
2012.02.11. 08:46:40
1532860037
Én türelmesen vártam... Azt írta 1 hét után, hogy kórházban volt, de a héten befizeti a pénzt. Mondtam persze, nem gond. Na ez azóta sem történt meg, pedig több levelet írtam. Nem értem, ha nem kell a termék, miért hitegetsz? Legyél korrekt és írd meg hogy nem kell! NEM AJÁNLOM!!!!!!!!!
Másik fél: Ahogy így olvasom háát neked is vannak ám negatív visszajelzéseid...Nem hitegettelek kellett volna a sál ne már azt gondold hogy nincs ezer forintom hogy elutaljam!?Ha közben visszakerültünk persze hogy nem tudtam írni se, mert tudod van két kicsi gyerekem és elkaptunk egy csúnya fertőzést és tegnap engedtek ki minket,de igazán nem fogok magyarázkodni neked.A hétvégén jelentkeztem volna és hétfőn bementem volna utalni de meg sem vártad a válaszom,egyből negatívot adtál hát köszi...Az én véleményem is NEGATÍV!!!És bocsánat hallod...
Szivarvany1 (688) (Eladó)
Negatív
2011.12.17. 17:00:33
1495987136
Sajnálom, hogy nem sikerült a biznisz, majd legközelebb jobban megy!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, megbízható, nagyon kedves partner. Csak ajánlani tudom :-) ++++++++++++++++++ Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom másoknak is. Remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, pontos, megbizható partner, minden rendben volt, köszönöm a vásárlást, szivből ajánlom mindenkinek, csakis pozitiv++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
