188835.vargaferijudit_v (8) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
302847.Deklaj (2067) (Eladó)
Negatív
2008.04.22. 22:23:22
61305998
17 napja járt le a licit, megígérte, hogy utal de a pénz a mai napig nem érkezett meg. Nem lehet elérni. SENKINEK SE AJÁNLOM! Tiltva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő eltűnt!Nem válaszol a levelekre,a megadott telefonszámon nem lehet felhívni.Több,mint 1 hónapot vártam,elfogyott a türelmem.Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.foeldieper (1222) (Eladó)
Semleges
2008.01.16. 01:09:01
31776195
ez nem sikerült ...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szulimansyl (127) (Eladó)
Pozitív
2007.12.23. 18:14:50
46443841
Kedves, gyors, megbízható! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK! A megbeszélt időben, a megbeszélt helyen és módon történt minden.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Megbízható, rugalmas vásárló, akit mindenkinek ajánlok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ezekután, ... más bíztosan NEGATÍV visszajelzést adott volna. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egyszer jelentkezett, utána nem adott életjelet magáról. Így az üzlet nem jött létre. Türelemben nem volt hiány, mert lassan 3 hónap telt el mióta leütötte a terméket.225026.süncike (513) (Eladó)
Negatív
2007.07.14. 20:36:08
28461007
Hiába kerestem, kérdeztem, nem válaszolt , nem is érdekelte hogy leütött valamit. Ennek már 20 napja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.antikonline_a (583) (Eladó)
Pozitív
2007.07.14. 09:36:11
28404371
minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antikonline_a (583) (Eladó)
Pozitív
2007.07.14. 09:36:11
28404843
minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
italoattila (1907) (Eladó)
Pozitív
2007.06.26. 09:54:18
29067739
Az adás-vétel rendben lezajlott. Gyors, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
67483.artoncica_v (353) (Eladó)
Negatív
2007.05.23. 11:54:23
20402760
A vevő eleinte még jelentkezett, haladékot kért, hogy költözik, utánna írtam neki a leveleim elolvasta, a visszajelzés visszajött, viszont válaszra már nem méltatott. Szerintem ez nem volt korrekt viselkedés velem szemben, ezért negatív, úgy érzem elég időt hagytam, és többször is kerestem. Sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon köszönöm a vásárlást !!! Megbízható rendes, partner ajánlom mindenkinek !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evangelos_a (321) (Eladó)
Pozitív
2007.05.15. 19:44:04
24827495
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást! ajánlom ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, pontos Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A posta lussú volt,de azon felül minden rendben zajlott..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt. Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem sikerült vele felvenni a kapcsolatot. Többszöri megkeresésemre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt vevő ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vevő ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
