Atomanti010 (2) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden a legnagyobb rendben ment, kiváló Vaterás maximálisan ajánlom, köszönöm a vásárlást! >>>>lokoshop modellvasút
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment, kiváló Vaterás maximálisan ajánlom, köszönöm a vásárlást! >>>>lokoshop modellvasút
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pentelaci_v (856) (Eladó)
Semleges
2022.03.10. 15:17:08
3146095283
Ez a vagon rövid idővel az itt történt leütés előtt elkelt az eBay-es lapomon, és ott a Holland vevő azonnal ki is fizette . Így természetesen az első vevőnek kell adnom a vagont . Nagyon sajnálom, elnézést kérek az itteni vevőtől, és így még nem jártam soha, hogy szinte egy időben megvegyék ugyanazt a terméket az eBay-es lapomon és a vaterán is . Az adásvétel így nem jött létre .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adott termék rövid idővel az itt történt leütés előtt elkelt az eBay-es lapomon, és ott a Holland vevő azonnal ki is fizette .Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyogytornasz4 (454) (Eladó)
Pozitív
2022.01.27. 08:40:14
3124886837
Minden tekintetben korrekt, megbízható partner. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
