NAVY-N1 (13) 93.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
toth1976_viki (1262) (Eladó)
Pozitív
2012.03.02. 13:43:16
1546099568
Minden maximálisan rendben volt! Nagyon kedves, megbízható vásárló, tiszta szívből ajánlom! Én csakis a legjobbakat tudom írni Róla!!! Millió ++++++++! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ramszesz26 (2724) (Eladó)
Pozitív
2011.12.17. 09:48:49
1470602200
Köszönöm szépen a vásárlását. Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok Önnek és az egész családjának.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,jó kapcsolattartó vásárló!köszönöm! használjátok egészséggel! Csakis POZITÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
berkireni (3965) (Eladó)
Negatív
2010.10.11. 17:31:39
1210039954
Terméket megvásárolna, megkeresésre nem jelentkezett, ez sajnos negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zizubella (350) (Eladó)
Pozitív
2010.10.05. 14:24:00
1226631835
Minden rendben,szívesen ajánlom!!!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon pozitív!!! ++++ Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves és megbízható partner.Ajánlom mindenkinek!Csak is+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hermione79 (170) (Eladó)
Pozitív
2010.09.04. 14:54:52
1172839821
Minden rendben ment! Kedves, kommunikatív vevő! Szívből ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dreams80 (1303) (Eladó)
Pozitív
2010.08.09. 08:40:21
1164334532
megbízható vevő minden rendben ment ajánlom másoknak is++++++++++++köszönöm a vásárlást a csomag úton van
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható! Ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, kapcsolattartó, megbízható vásárló! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gabriell_2008 (282) (Eladó)
Pozitív
2010.07.29. 19:45:22
1162071313
Rendkívül gyors, kedves vevő! Ajánlom bátran másnak is! Köszönöm a vásárlást!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12578400.sebok2008 (607) (Eladó)
Pozitív
2010.07.27. 23:00:05
1150938657
Megbízható,gyors vevő!Örülök hogy Én adhatom az első pozitív értékelést!Ajánlom mindenkinek!Remélem még találkozunk!A terméket a héten postázom! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.