1902968.cccc84 (13) 88.24% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
maxierika (933) (Eladó)
Pozitív
2012.08.26. 13:25:53
1490113988
Minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabopeter87 (3201) (Eladó)
Pozitív
2012.01.11. 15:15:56
1514978000
Minden a legnagyobb rendben történt. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.majorneeva (167) (Eladó)
Pozitív
2012.01.03. 15:36:37
1512314954
Minden rendben, köszönöm! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsurmo01 (1208) (Eladó)
Pozitív
2011.12.21. 20:59:38
1513281269
Kiváló korrekt vevő!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több mint egy hónapot vártam az utalásodra, ami a mai napig sem érkezett meg, sajnálom de ez negatív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pinklulu (10612) (Eladó)
Pozitív
2011.12.01. 22:09:07
1493937089
CSAK ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Látom már ebben a hónapban látogattad az oldalt, de a levelemre nem kaptam választ. Gondolom már nem vagy kórházban és írhattál volna, hogy mikor rendezed a nadrágot. De ezt előtt is meg lehetett volna írni, hogy mikor tudsz utalni. Sajnos tovább nem tudok várni. Elég idő lett volna rendezni, akár befizettetni valakivel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: levelemre nem válaszolzafirka11_t (4797) (Eladó)
Negatív
2011.11.12. 16:23:46
1495193564
Nagyon sajnálom a NEGATÍV értékelést,de a megadott 2 hét várakozási idő alatt a partner nem jelentkezett,leveleimre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kismacsek21 (126) (Eladó)
Pozitív
2011.10.28. 15:05:41
1479431962
Minden rendben zajlott.Csak ajánlani tudom.Gyors, kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható vásárló!!! Mindenkinek szívből ajánlom..... Nagyon szépen köszönöm még egyszer a vásárlást...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Odonlany13 (131) (Eladó)
Pozitív
2011.10.14. 19:01:55
1483927490
Rendkívül kedves, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm vásárlást, minden a legnagyobb rendben történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Gyors, kedves vevő! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Sok +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek vásárló! jó kapcsolattartó.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Köszönöm. A csomagot mai napon postáztam.Sok++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vásárló. Csak ajánlani tudom. +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vásárló. Csak ajánlani tudom. +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
