Sanyika096 (1) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden a legnagyobb rendben volt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos eSIM-et nem kezel a telefon, így ? mint az a kipróbáláskor kiderült ? a vevő nem tudta használni. Az adásvétel ezért nem jött létre, de kedves, korrekt vevőről van szó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A szobor állapota nem felelt meg a vásárlónak, és nekem sem volt ellenemre az adásvételtől való elállás :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rollo_Tomasi (1410) (Eladó)
Semleges
2022.06.17. 11:46:53
3168657500
A vevő nagyon kedves volt és korrekt, de a termékre mégsem volt szüksége (ugyanis ő a kétlemezes verzióra gondolt, ez pedig csak egylemezes).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.