brigi494 (9) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Mariska100 (542) (Eladó)
Pozitív
2015.02.26. 14:35:48
1983997898
Minden rendben,tökéletes vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
micskooo (4061) (Eladó)
Pozitív
2014.12.11. 19:23:21
2008662239
++++ Tökéletes Vegő,gyors,pontos,kommunikatív,mindenkinek nagyon ajánlom, és köszönöm szépen Neki!!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fzsuzska55 (1890) (Eladó)
Pozitív
2013.10.24. 10:26:18
1808410115
Gyors, pontos, kedves, jó kapcsolattartó vevő. Köszönöm a vásárlást, visszavárlak!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kittike84 (147) (Eladó)
Pozitív
2013.08.06. 12:22:36
1780022690
Kedves,megbízható Vevő!Csak ajánlani tudom mindenkinek, csupa+++++++++! Remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lakjan03 (1165) (Eladó)
Pozitív
2013.06.17. 18:41:25
1755284483
Megbízható, korrekt partner. Köszönöm+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. Minden rendben ment. Bátran ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SankoKft (132) (Eladó)
Semleges
2012.12.16. 19:13:46
1663720964
Nem értem miért kaptam semlegest. Hiszen még ki sem volt fizetve az árú mikor semlegest kaptam. Több mint egy hónapot vártam mire fizetve lett az árú és erre semlegest kapok????
Az adásvétel megtörtént és ez a lényeg.
Másik fél: Azért kapott semlegest, mert nem volt jó a bankszámla szám a bankban amit adott elsőre, csak másodjára, és egyébként is a semleges az egy átlagos kategória, hogy igen rendben ment és ennyi, nem értem minek kellene túl fényeznem egy adásvételt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden jól ment a megbeszéltek szerint.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.