Esztikehhh (-1) felhasználó összefoglaló oldala
0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
Lakhely: Szentlőrinckáta
Regisztráció dátuma: 2011.05.08.
Utolsó belépés: 2011.09.15. 17:42
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Teljesen inkorrekt! A leütést követően 2 hét haladékot kért az előleg (fuvardíj) elküldésére, amit meg is kapott, ennek ellenére 3 hét elteltével sem küldte el a pénzt. Az utolsó levelemre csak annyi jött, hogy nem kell, mert vett egy másikat, elnézésemet kéri... NEM ajánlott vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
