boroly82 (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
AccessDenied_a (206) (Vevő)
Negatív
2011.07.16. 14:39:38
1460938925
Ez egy csaló. Elutaltam neki a pénzt közel egy hónapja, és nem kaptam semmit. Leveleimre nem válaszol. Úgy néz ki vannak emberek, akiknek többet ér a becsületük 2250Ft-nál. Rövidre zárnám a dolgot, http://noob.hu/2011/07/16/Botka_Roland.png én elutaltam neki a pénzt, ha nem lenne igaz az állításom elég neki csak beszkennelni a feladószelvényt az ellenvéleménybe. Ha Szegeden járok a Tapai utcán, biztos megkeresem majd személyesen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.belanagy12 (113) (Vevő)
Pozitív
2011.06.08. 18:04:09
1459147851
Köszönöm! Minden rendben zajlott, készséges, korrekt eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
