1953049.dulcinea19 (-2) 25% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
butterfly983 (910) (Eladó)
Semleges
2011.08.01. 11:09:20
1465936311
A vevő nem küldte a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hitegetett, hogy elviszi a terméket le is ütötte, de csak tolta a fizetési határidőt, aztán eltűnt nem ajánlom senkinek sem!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Brillantshop (302) (Eladó)
Semleges
2011.07.25. 15:10:14
1467332943
Nem ualt, nem jött létre az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1602090.BigBandiX (528) (Eladó)
Negatív
2011.07.24. 19:59:37
1466926054
A vevőt többször is kerestem de egy idő után már nem is jelentkezett!!Ígérete ellenére nem utalta a pénzt sajnos!!!Vártam rá egy hetet,többször is kerestem de nem értem el telefonon sem!!!Lehetett volna annyira korrekt ha meggondoltam magát legalább ezt közölhette volna Velem!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett! Majd adott egy semleges értékelést indok nélkül!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett, majd indok nélkül adott egy semlegest és egy "bocs nem jött össze" magyarázatotAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sanyiur001 (876) (Eladó)
Negatív
2011.07.12. 13:46:27
1463185868
Bocs, de ha te arra semlegest adsz, hogy én mindent megtettem, hogy lebonyolítsuk az üzletet, és napokig azzal hitegetsz, hogy átutaltad a pénzt, utána meg írsz egy semleges értékelést, pedig megpróbáltam megoldani az adásvételt, ezért minimum a negatív értékelés felőlem...
Másik fél: örülj neki hogy semlegest adtam...mert megbeszéltünk valamit..te nem teted meg hát sajna ez van..de legalább semleges!!;)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kicsikrisztike (287) (Eladó)
Pozitív
2011.07.03. 22:45:44
1464115339
Minden rendben ment,köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
