janitor_a (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
66.67% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Lakhely: Csanytelek
Regisztráció dátuma: 2006.03.23.
Utolsó belépés: 2010.04.09. 08:39
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Az általam "megvásárolt" terméket töbszöri egyeztetés után sem küldte el részemre.(több mint egy hónap!!!) Ezért lemondtam a "vásárlás" lehetőségéről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Igen pozitív hozzáállása miatt mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elég nehezen lehetett kapcsolatot teremteni az eladóval, de utánna az adásvétel sikeresen létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos dupla vásárlás miatt vissza kellett lépnem az üzlettől!Sajnálom! Nagyon kedvesen állt a dolgokhoz! Bátran ajánlom másoknak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
