Filipmark51 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló, mindenkinek bátran ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kétszer írtam, küldtem vaterás fizetési emlékeztetőt, telefonon beszéltünk - azt ígérte, aznap fizet. Sajnálom, de ez negatív. !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kétszer írtam, küldtem vaterás fizetési emlékeztetőt, telefonon beszéltünk - azt ígérte, aznap fizet. Sajnálom, de ez negatív. Ha lemondja, megértem-elfogadom. De többszöri megkeresésre nem reagálni. Nem azért csinálom, hogy más elszórakozgasson az időmmel, nincs kedvem még jutalékot is fizetni miatta. Most már ne utaljon. Tiltólistára került nálam, nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kétszer írtam, küldtem vaterás fizetési emlékeztetőt, telefonon beszéltünk - azt ígérte, aznap fizet. Sajnálom, de ez negatív. Ha lemondja, megértem-elfogadom. De többszöri megkeresésre nem reagálni. Nem azért csinálom, hogy más elszórakozgasson az időmmel, nincs kedvem még jutalékot is fizetni miatta. Most már ne utaljon. Tiltólistára került nálam, nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, tökéletes partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, tökéletes partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Korrekt, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
