1986740.angivarga (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos NEGATÍV!!! - de nagyon!!! Csatlakoznék az előző értékelőhöz, aki szintén negatívat adott. A hirdetett termékemet fix áron leütötte más elől. Utána számlaszámot kért, de négy hét is kevés volt, hogy vmi történjen. Email-t írtam, telefonon hívtam. Arra sem méltatott, hogy válaszoljon, esetleg még több időt kérjen. Ilyen várárlókat KI KELL ZÁRNI!! Ha magánéleti, anyagi gond/baj van azt jelezni kell, és mindent meg lehet érteni, de ez BUNKÓSÁG! Így nem lehet viselkedni! Mélyen gondolkodjon el
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MEGBÍZHATATLAN,SZAVAHIHETETLEN VÁSÁRLÓ!Az leütést követően felvettük a kapcsolatot. Némi infót kért még a termékről, amit elküldtem és minden rendben volt. Később kis fizetési haladékot kért, ezt én elfogadtam, nem volt probléma. Ez viszont már 3 hete lejárt és semmi nem érkezett. Email-re nem válaszol, így nem tudok mit tenni. Nem szívesen adok negatívat, de mit kéne még tennem?? Nem értem miért nem lehet reagálni legalább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1652065.kisszoli176 (645) (Eladó)
Pozitív
2011.11.09. 09:52:47
1481345912
Korrekt,megbízható mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisgonosz01 (576) (Eladó)
Pozitív
2011.09.23. 15:03:21
1474028384
gyors,pontos,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos korrekt vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, korrekt partner, szívesen ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
