1992249.pircsike44 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Pecasfeco (1218) (Eladó)
Negatív
2011.10.12. 10:31:20
1472474592
Sajnálom, tovább nem tudok várni, több levelemre sem kaptam választ, eltelt több mint egy hónap a vásárlás óta, azóta nem is jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom de nem jelentkeztél,pedig én nagyon sokat vártam rá!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.lmonic37 (2037) (Eladó)
Negatív
2011.10.03. 18:27:49
1471060925
Sajnálom, de aug.23.-a már régen volt. Több mint 1 hónapig vártam, eleinte még kaptam e-mailt, majd semmi! Értékelnem viszont kell, mivel no kommunikáció ezért negatívot kell adjak. Nem tudok elfogadni bosszú negatívot és semlegest. Én mindent megtettem! Máskor kérlek gondold át jobban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.lmonic37 (2037) (Eladó)
Negatív
2011.10.03. 18:27:09
1471060921
Sajnálom, de aug.23.-a már régen volt. Több mint 1 hónapig vártam, eleinte még kaptam e-mailt, majd semmi! Értékelnem viszont kell, mivel no kommunikáció ezért negatívot kell adjak. Nem tudok elfogadni bosszú negatívot és semlegest. Én mindent megtettem! Máskor kérlek gondold át jobban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.9032141.erobi2 (2564) (Eladó)
Negatív
2011.09.25. 18:30:45
1471193666
Sajnálom egy hónapot vártam,már telefonon se vagy elérhető!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.9032141.erobi2 (2564) (Eladó)
Negatív
2011.09.25. 18:30:12
1471049975
Sajnálom egy hónapot vártam,már telefonon se vagy elérhető!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.9032141.erobi2 (2564) (Eladó)
Negatív
2011.09.25. 18:29:33
1471197674
Sajnálom egy hónapot vártam,már telefonon se vagy elérhető!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves megbízható vevő! mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást, a csomag úton van! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható vevő! mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást, a csomag úton van! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható vevő! mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást, a csomag úton van! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható vevő! mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást, a csomag úton van! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilviatanko (360) (Eladó)
Pozitív
2011.09.10. 21:26:32
1472691693
Kedves,gyors,megbízható vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott a csomag úton van!Köszönöm!Pozitív+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott a csomag úton van!Köszönöm!Pozitív+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, megbízható vevő, köszönöm a vásárlást +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
