KNora85 (14) 93.75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Titanilla1 (59) (Eladó)
Pozitív
2016.06.01. 21:16:41
2254257872
Az adás-vétel rendben lezajlott, mindennel teljes mértékben elégedett voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást! Sok ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maszatturi (307) (Eladó)
Pozitív
2013.10.24. 06:57:26
1811601506
Minden rendben ment! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner, bátran ajánlom őt másoknak is! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bubbancs1 (120) (Eladó)
Pozitív
2013.08.03. 17:09:44
1777195493
Gyors, pontos vásárló, szívből ajánlom mindenkinek, csakis +++++++++++++++++! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, problémàktól mentes ;-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aranybaanya (424) (Eladó)
Pozitív
2013.03.11. 19:00:15
1697818586
Minden rendben ment...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
asuttogo (4789) (Eladó)
Pozitív
2013.01.20. 10:29:25
1691858993
Minden a megbeszéltek szerint zajlott! Megbízható partner, ajánlom mindenkinek! Köszönöm :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan ++++++++++++++++ !!! Szívből ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és megbízható lány, teljes mértékben meg voltam elégedve a termékkel is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a megrendelő visszamondta a vásárlási szándékát . A postázás időpontját ( dec 18 ) már túl későinek találta, a felajánlott személyes házhoz szállítás lehetőségével nem élt. Megértem türelmetlenségét , mivel elég sok idő telt el a megrendelésétől- igaz határidőt nem beszéltünk meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: VisszamondásAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2x lemondta a megbeszélt időpontot, aztán mi nem értünk oda, kicsit türelmetlenül megszakította a további egyeztetést, nem rugalmas partner.
Másik fél: Én legalább lemondtam, Te szó nélkül nem jöttél, kétszer vártam Rád hiába, annyit nem tettél meg, hogy szólj nekem. A kommunikáció is elég nehezen működött, ha én nem írok Rád, nem jelentkeztél volna a vásárolt termékért. Eddig senkivel nem volt problémám, kellőképp rugalmas és türelmes vagyok, de egy bizonyos határig.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ethernet-007 (34) (Vevő)
Pozitív
2012.10.17. 21:52:55
1644289298
Nagyon kedves, és gyors! Mindenkinek szívből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maxikukac35 (463) (Eladó)
Pozitív
2012.10.15. 12:24:02
1648025741
Minden rendben ment,kedves,gyors vevő!Ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
norcica19 (129) (Eladó)
Pozitív
2012.09.26. 09:13:18
1641310346
Minden rendben zajlott:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható vevő, ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kommunikatív, rendes eladó. ++++ Abszolút pozitívan értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
