200310.Kozma_Péter (7) 81.82% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden ok, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.155145.donkadani (883) (Eladó)
Pozitív
2007.10.16. 09:58:32
36949848
Nagyszerű,korrekt partner,örülök,hogy megismerhettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mint e-mailben megírtam, nem tudtam levenni, mivel rossz volt a gépem, mire megcsináltattam, már a licit miatt nem engedte a vatera!Felajánlottam más lehetőséget, de nem élt vele, sőt válaszra sem méltatott!A "titkárnője?" irt egy e-mailt,amiből az derült ki, hogy a levelem el sem olvasták! Erre ismételten megírtam mindent, de szintén semmi reagálás, csak ez a negatív értékelés! Péter nagyon köszönöm, csak így tovább az egyenes úton ELŐRE! Gyuri.
Másik fél: Kedves Gyuri!
Hanyagságával üzletileg rendkívül kellemetlen helyzetbe hozott. Egy aukciós oldalra feltett tárgyat menet közben aukción kívül eladni a legkevésbé sem elegáns dolog.Az elromlott számítógépet, mint kifogást nem tudom elfogadni, mert vagy átsétál egy ismerőse gépére, vagy elmegy egy internet cafeba, ha ez önnek egy kicsit is fontos.Természetesen amennyien eljuttatja az általam megnyert képet,úgy korrigálom a negatív visszajelzést.
Üdvözlettel: Kozma Péter
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sikeres
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször kerestem Kozma urat, de nem jött létre az üzlet. Hol az e-mail fiokja volt hibás , hol más.
De telefonon lehetetlen volt elérni !!!
Másik fél: Tisztelt Uram!
Most keveredtem a Vaterára és olvastam levelét.Örömmel átvenném az árut-ha még meg van.
e-mail: [email protected]
tel: + 36-30-949-81-83
Üdv:
Kozma Péter
Rendben ment minden. Szimpatikus partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Motorhead_a (1428) (Eladó)
Pozitív
2006.12.20. 17:58:04
15603568
Korrekt, pontos üzleti partner. Mindenkinek ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
