alice109_a (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Moncsi005 (107) (Eladó)
Semleges
2013.01.11. 18:01:19
1676485181
Kedves, aranyos vevő, de az adás-vétel nem jött létre. Sajnálom, nem kaptam választ sem, és utalás sem érkezett. Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az e-mail cím érvénytelen és egy telefonbeszélgetés, valamint 3 sms után nekem nem érte meg 2 tétel vásárlásánál az 500 Ft ellenében ez a tranzakció. Eleget vártam, választ se kaptam...Moncsi005 (107) (Eladó)
Semleges
2013.01.11. 17:59:31
1676473085
Kedves, aranyos vevő, de az adás-vétel nem jött létre. Sajnálom, nem kaptam választ és utalás sem érkezett. Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csak a telefonon lehet elérni, a megadott e-mai cím érvénytelen. Telefonon beszéltünk.,sms-ben küldtem az utaláshoz az adatokat,majd még 2 smst írtam, ez így nekem drága megkeresés 500 Ft vásárlásnálDinnyesGyorgyiMaria (198) (Eladó)
Pozitív
2012.06.04. 11:11:36
1559797106
Köszönöm a vásárlást.Vártam a visszajelzést eddig,hogy jó a kertész nadrág.Garantáltan megérkezett,mert sima levél helyett ajánlva adtam fel.Sok sikert és jó egészséget kívánok Önnek és családjának.Üdvözlettel: DinnyesGyorgyiMaria Legyen szép a napja!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cambria77_a (320) (Eladó)
Negatív
2012.04.03. 21:55:39
1556549444
Senkinek sem ajánlom!E-mailben elérhetetlen, két hét után már telefonon elérhető, megegyeztünk, hogy a facebookra küldök számlaszámot, de azóta sem utalt. Semmiképpen sem ajánlom senkinek!!! Komolytalan licitáló.------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szoszig2 (1225) (Eladó)
Pozitív
2011.08.09. 20:58:03
1466021680
Minden rendben ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
