Ritucy85_v (17) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.562560.Manna00 (108) (Eladó)
Pozitív
2009.04.19. 10:13:00
142177975
Kedves Vaterás, mindenkinek ajánlom!!! Remélem már megkaptad a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, gyors, megbízható vásárló, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.242521.makviragok (1220) (Eladó)
Pozitív
2009.01.22. 14:53:22
112527699
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom. Megbízható, pontos vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.242521.makviragok (1220) (Eladó)
Pozitív
2009.01.22. 14:53:22
112527676
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom. Megbízható, pontos vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ARIZONA222 (767) (Eladó)
Pozitív
2009.01.05. 11:55:25
114274755
AZ ADÁS-VÉTEL RENDBEN MEGTÖRTÉNT
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.235439.bb. (300) (Eladó)
Pozitív
2008.12.17. 12:00:06
108824253
Korrek, megbízható partner. Igazán jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzleti partner,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Picimano83 (875) (Eladó)
Semleges
2008.07.01. 22:19:23
75384682
Bocsi csak semlegest tok adni ,de semmi gond nem volt csak a meret nem volt jo a vevonek. De korrekt volt szolt ugyhogy csak ++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szuper gyors és megbízható vásárló, az aukció lezárása után egyből meg is kaptuk a vételárat, nem maradt le a postaköltség és a cím sem, így egyből tudtuk is neki postázni.:)) Ilyen az igazi vaterás, öröm így üzletelni,remélem még találkozunk!!! +++++KÖSZÖNJÜK+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Részemről nincs harag.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő jelezte, kedvezőbb áron hozzájutott a termékhez, így eláll a vételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves, korrekt partner, bátran ajánlom mindenkinek, további jó vaterázást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN.KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST.MINDENKINEK AJÁNLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Csak ajánlani tudom.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,nagyon aranyos!Szívből ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Köszönöm++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves partner,mindenkinek ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves partner, Mindenkinek csak ajánlani tudom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
