201732.essszzztiii_v (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
396664.szacsa44_v (328) (Eladó)
Pozitív
2010.01.03. 22:17:57
158285877
Megbízható,pontos vásárló! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
396664.szacsa44_v (328) (Eladó)
Pozitív
2009.05.30. 12:34:16
145801611
Megbízható,pontos! Ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
396664.szacsa44_v (328) (Eladó)
Pozitív
2009.05.30. 12:30:38
145983889
Megbízható,pontos! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos és rugalmas vevő, ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást, visszavárom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
xHelloKittyx_a (187) (Eladó)
Pozitív
2007.03.02. 11:23:38
18174402
Korrekt, megbízható, kedves partner! Csak ajanlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Véletlen licit volt. Megbeszéltük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MEGBÍZHATATLAN. Számtalan e-mailben ecseteltem alapvető dolgokat számára, hogy segítsek. Közel 3 hete várom a pénz megérkezését. Majd kapok egy e-mailt, hogy fel sem adta még a pénzt. Majd következő héten feladja, nem volt rá ideje.
Nekem ezt ki nézné el? Ha én adnék fel terméket 3 hét csúszással? Én mindent megértek, ha időben, illedelmesen megkérnek.
De nem így.
Másik fél: Már ne is haragudj de ugy csinálsz mintha átvertelek volna!Mikor direkt azért is irtam hogy neharagudj de csak most tudom küldeni!Hidd el én i megértettem volna ha esetleg forditva lett volna mert mindenkinek lehetnek elfoglaltságai sajnálom hogy ezt nemtudod megérteni!A másik meg hogy szerintem éppen elég illedelmes volam és egyáltalán nem voltam illedelmetlen!
