201732.essszzztiii_v (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala

75% pozitív visszajelzés
(3 Felhasználó adta)
75% pozitív visszajelzés
(3 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 3 5 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 5 7 adásvétel
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Regisztráció dátuma: 2007.01.17.
Utolsó belépés: 2010.12.06. 23:32
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

396664.szacsa44_v (328) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.01.03. 22:17:57

Termékkód

158285877

Megbízható,pontos vásárló! Ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

396664.szacsa44_v (328) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.05.30. 12:34:16

Termékkód

145801611

Megbízható,pontos! Ajánlom! Köszönöm a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

396664.szacsa44_v (328) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.05.30. 12:30:38

Termékkód

145983889

Megbízható,pontos! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Sese_ (246) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.01.21. 10:55:44

Termékkód

109646013

Pontos és rugalmas vevő, ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást, visszavárom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

xHelloKittyx_a (187) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2007.03.02. 11:23:38

Termékkód

18174402

Korrekt, megbízható, kedves partner! Csak ajanlani tudom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

EMIKE76 (7726) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2007.02.12. 12:44:29

Termékkód

18230782

Véletlen licit volt. Megbeszéltük.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

EMIKE76 (7726) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.02.11. 19:18:01

Termékkód

17964901

MEGBÍZHATATLAN. Számtalan e-mailben ecseteltem alapvető dolgokat számára, hogy segítsek. Közel 3 hete várom a pénz megérkezését. Majd kapok egy e-mailt, hogy fel sem adta még a pénzt. Majd következő héten feladja, nem volt rá ideje. Nekem ezt ki nézné el? Ha én adnék fel terméket 3 hét csúszással? Én mindent megértek, ha időben, illedelmesen megkérnek. De nem így.
Másik fél: Már ne is haragudj de ugy csinálsz mintha átvertelek volna!Mikor direkt azért is irtam hogy neharagudj de csak most tudom küldeni!Hidd el én i megértettem volna ha esetleg forditva lett volna mert mindenkinek lehetnek elfoglaltságai sajnálom hogy ezt nemtudod megérteni!A másik meg hogy szerintem éppen elég illedelmes volam és egyáltalán nem voltam illedelmetlen!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Közel 3 hét múlva üzen, hogy még nem is küldte a pénzt mert nem volt rá ideje