norajuhasz0 (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
NEM ajánlom senkinek! Megbízhatatlan, nem reagált a megkeresésre. Egy hét várakozás után, pedig telefonon hívtam és kioktatott, hogy nekem kellett volna őt keresnem, annak ellenére, hogy 4 nap várakozás után én kerestem meg emailben, amire nem reagált(!), hogy szeretné e a "megvásárolt" terméket, avagy sem? Nem értem mit kellett volna még tegyek?! 6 éve vaterázom, ilyen még nem fordult elő! Ezért ment a negatív kritika.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, pontos és megbízható vásárló! Ajánlott partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sovinho20 (156) (Eladó)
Pozitív
2012.10.19. 14:24:53
1653956543
Minden megfelelően zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adrenalin59 (806) (Eladó)
Pozitív
2011.08.18. 09:33:01
1469190136
Bátran ajánlom , gyors,pontos, csupa +++++++++ . Örülök,hogy én adhatom az első pontodat, üdv a csapatban ! Köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
