2023638.farkasistvanne38 (11) 64.1% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mfranko76_v (2814) (Eladó)
Pozitív
2014.10.23. 13:39:07
1478503820
Gyors, korrekt, megbízható nagyon kedves vásárló. Minden a legnagyobb rendben volt. Csakis ajánlani tudom mindenkinek! Remélem még találkozunk!!! CSUPA +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vásárlás megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pipacs24_t (949) (Eladó)
Semleges
2011.12.27. 12:46:51
1478323904
Nem vette meg a leütött árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Anubis2009 (602) (Eladó)
Pozitív
2011.12.08. 13:57:43
1474070260
++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Először még írt, de utána eltűnt. -----
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Először még írt, de utána eltűnt.926087.evaferi (2267) (Eladó)
Pozitív
2011.11.09. 09:46:45
1477772556
CSUPA - CSUPA ++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Anubis2009 (602) (Eladó)
Pozitív
2011.10.29. 13:49:39
1472754671
Minden rendben ment! Ajánlom +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan!!!! A vételárat nem fizette ki. Kapcsolatfelvétel lehetetlen. Szégyelje magát!!! Ki kell zárni! A kisfiadnak majd mond meg hogy szélhémos vagy, büszke lesz rád, lesz mit tanulnia tőled!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HKriszti74 (280) (Eladó)
Negatív
2011.10.19. 16:36:12
1478325680
2011.09.23-a óta nem keresett a vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gombike81 (1775) (Eladó)
Semleges
2011.10.17. 19:58:38
1480655896
Az adás vétel eddig még nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, nem szoktam negatívokat osztogatni, de úgy látom hiába várom már több hete a megnyert és kifizetett terméket!Ez bizony-------------Csak az bosszantó, hogy ennyit ér a becsületed??????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésemre sem reagált, arra sem volt hajlandó, hogy jelezze mégsem kéri a terméket. Megértettem volna, előfordul... sajnos csak negatívot adhatok a hozzáállás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő többszöri megkeresésemre sem reagált, arra sem volt hajlandó, hogy jelezze mégsem kéri a terméket. Megértettem volna, előfordul... sajnos csak negatívot adhatok a hozzáállás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésemre sem reagált, arra sem volt hajlandó, hogy jelezze mégsem kéri a terméket. Megértettem volna, előfordul... sajnos csak negatívot adhatok a hozzáállás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésemre sem reagált, arra sem volt hajlandó, hogy jelezze mégsem kéri a terméket. Megértettem volna, előfordul... sajnos csak negatívot adhatok a hozzáállás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem értem, hogy potom 200 Ft-os tételt nem fizet ki, ellenben több ezerért vásárol másnál. Miért licitál, ha nem akarja megvenni? Inkorrektség miatt nagyon nem ajánlom!!!!!!!!!!! Legalább annyit írna vissza az emailekre, hogy meggondoltam magam, akkor nem adtam volna negatívat!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem értem, hogy potom 200 Ft-os tételt nem fizet ki, ellenben több ezerért vásárol másnál. Miért licitál, ha nem akarja megvenni? Inkorrektség miatt nagyon nem ajánlom!!!!!!!!!!! Legalább annyit írna vissza az emailekre, hogy meggondoltam magam, akkor nem adtam volna negatívat!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.926087.evaferi (2267) (Eladó)
Pozitív
2011.10.08. 09:31:21
1472371729
Kedves, udvarias, türelmes és megbízható! Szívesen ajánlom!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.926087.evaferi (2267) (Eladó)
Pozitív
2011.10.08. 09:29:26
1470415404
Nagyon kedves, aranyos, türelmes és megbízható vásárló! Tiszta szívvel ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom senkinek sem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom de nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom de nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evikeolah (578) (Eladó)
Negatív
2011.10.07. 14:44:37
1480887852
Nem tudom minek licitálgat, ha egyszer nem vásárol!!!?????? HATALMAS NEGATÍV!!!!! ------------- Látom fel is van függesztve, meg is érdemli! Az ilyen ne regisztráljon aukciós oldalakon, ahol adás-vételeket bonyolítanak! Mielőtt regisztrált volna, érdemes lett volna elolvasni, a szabályzatot! Nálam már nem licitálgat kedvtelésből...... FEKETE LISTA !!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evikeolah (578) (Eladó)
Negatív
2011.10.07. 14:44:19
1480887836
Nem tudom minek licitálgat, ha egyszer nem vásárol!!!?????? HATALMAS NEGATÍV!!!!! ------------- Látom fel is van függesztve, meg is érdemli! Az ilyen ne regisztráljon aukciós oldalakon, ahol adás-vételeket bonyolítanak! Mielőtt regisztrált volna, érdemes lett volna elolvasni, a szabályzatot! Nálam már nem licitálgat kedvtelésből...... FEKETE LISTA !!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evikeolah (578) (Eladó)
Negatív
2011.10.07. 14:44:02
1480884754
Nem tudom minek licitálgat, ha egyszer nem vásárol!!!?????? HATALMAS NEGATÍV!!!!! ------------- Látom fel is van függesztve, meg is érdemli! Az ilyen ne regisztráljon aukciós oldalakon, ahol adás-vételeket bonyolítanak! Mielőtt regisztrált volna, érdemes lett volna elolvasni, a szabályzatot! Nálam már nem licitálgat kedvtelésből...... FEKETE LISTA !!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evikeolah (578) (Eladó)
Negatív
2011.10.07. 14:43:42
1480884750
Nem tudom minek licitálgat, ha egyszer nem vásárol!!!?????? HATALMAS NEGATÍV!!!!! ------------- Látom fel is van függesztve, meg is érdemli! Az ilyen ne regisztráljon aukciós oldalakon, ahol adás-vételeket bonyolítanak! Mielőtt regisztrált volna, érdemes lett volna elolvasni, a szabályzatot! Nálam már nem licitálgat kedvtelésből...... FEKETE LISTA !!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evikeolah (578) (Eladó)
Negatív
2011.10.07. 14:43:23
1476435590
Nem tudom minek licitálgat, ha egyszer nem vásárol!!!?????? HATALMAS NEGATÍV!!!!! ------------- Látom fel is van függesztve, meg is érdemli! Az ilyen ne regisztráljon aukciós oldalakon, ahol adás-vételeket bonyolítanak! Mielőtt regisztrált volna, érdemes lett volna elolvasni, a szabályzatot! Nálam már nem licitálgat kedvtelésből...... FEKETE LISTA !!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evikeolah (578) (Eladó)
Negatív
2011.10.07. 14:39:09
1474240299
Nem tudom minek licitálgat, ha egyszer nem vásárol!!!?????? HATALMAS NEGATÍV!!!!! ------------- Látom fel is van függesztve, meg is érdemli! Az ilyen ne regisztráljon aukciós oldalakon, ahol adás-vételeket bonyolítanak! Mielőtt regisztrált volna, érdemes lett volna elolvasni, a szabályzatot! Nálam már nem licitálgat kedvtelésből...... FEKETE LISTA !!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, precíz, megbízható. ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ma fel is adtam a csomagot! Csak ++++++++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ma fel is adtam a csomagot! Csak ++++++++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, pontos, kedves, korrekt partner. Köszönöm,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, pontos, kedves, korrekt partner. Köszönöm,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cybercicus (923) (Vevő)
Pozitív
2011.10.04. 22:34:19
1473637358
Pontos, korrekt Partner, másoknak is ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cybercicus (923) (Vevő)
Pozitív
2011.10.04. 22:34:19
1475952322
Pontos, korrekt Partner, másoknak is ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cybercicus (923) (Vevő)
Pozitív
2011.10.04. 22:34:19
1475952324
Pontos, korrekt Partner, másoknak is ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tothveronika9 (149) (Vevő)
Pozitív
2011.10.03. 16:50:28
1475958974
Utolsó e-mailemre nem válaszolt. Így nem jött létre az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.másfél hete egy megkeresésemre se reagált,nem utal,még egy emailt se írt. nem ajánlom, megbízhatatlan. negatív---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.16623883.netjuli (3) (Vevő)
Negatív
2011.09.30. 10:35:04
1479037146
SENKINEK SEM AJÁNLANÁM!Az eladó azonkívül, hogy elolvasta a neki írt emailt amiben kértem adja meg a számlaszámot semmit nem reagált. Még kettő emailt küldtem neki, de nem óhajtotta az árút ezek szerint eladni. Talán nem kellene akkor ezt az oldalt értékesítésre használnia.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.